Пуки-куки• 23 ноября 2023
Жіноча дружба
Чому, коли жінки рівні і починають дружити, то ще якось ця дружба клеїться.
Як тільки одна з них стає успішніша, багатша, ефеткна і т.д., то все, дружба розпадається.
Дуже часто таке бачу.
І свій приклад є. Коли студентками жили у гуртожитку, як циплята однакові, ліпші подружки були. Ну а далі почалося все оте, що я вище написала.
Чому так? Це заздрість в нас прокидається?
Дуже часто таке бачу.
Давно без алко• 23 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Ви екстрасенс)?
Нет, просто если бы они были то и рассуждения были бы другие
жінка незаміжня• 23 ноября 2023
У меня с моими подругами другой пример. Были огромные взлеты и сильные падения. Мы всегда были рядом, и в горе, и в радости. И бывало такое, что оплачивали друг другу классные путешествия, походы в спа, рестораны, делали дорогие подарки. Сейчас у всех все наладилось к счастью.
Контрольница• 23 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
У меня вот тоже нет подруг. Но я верю в женскую дружбу
Давно без алко• 23 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
и я верю... где нет вот этого .. - одна з них стає успішніша, багатша, ефеткна і т.д.....
Пуки-куки
• 23 ноября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ваш випадок як у кіно. Не знаю, як з середньою зп чи мамі в декреті оплатити комусь чужому подорож.
Пуки-куки
• 23 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
То і я вірю. Але помічаю це, що ми міняємось.😕
Давно без алко• 23 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
что я могу вам сказать? у большинства нет таких подруг на протяжении всей жизни... не всем везет, так же как и в любви... это просто жизнь
Гарачий Чокалад• 23 ноября 2023
Такое бывает не только с подругами, но и сестрами. Когда мы семьей пошли ’вверх’, то у сестры просто поехала крыша. Начала язвить, ерничать, хамить. Например: тю - я тебя лучше и красивее, у тебя муж идиот, ты скоро состаришься и у тебя сиси обвиснут, у тебя седые волосы - старуха, а я (сестра) с хорошей пипой. Итог: общение сошло на ноль.
жінка незаміжня• 23 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
В какие-то моменты жизни у кого-то из нас были очень высокие доходы и мы могли позволить себе это. Сейчас уже все могут позволить и подарки дарить и летать в любую точку мира. А когда кто-то не мог, другие оплачивали без проблем.
Дуболом• 23 ноября 2023
Не обязательно зависть, часто материальное положение или изменения во внешности вообще ни при чем. Сами по себе люди меняются, меняются интересы и уже особо не о чем говорить, кроме как о погоде.
Моя одногруппница по универу гораздо больше зарабатывает, допустим, но она ударилась в хрень типа составления натальных карт, дизайна человека и прочей фигни - я не могу с ней общаться на тему этого бреда и после пары предложений составить мне - ’ты что, знаешь как это тебе поможет в жизни’ - просто постепенно свернула общение.
С другой, у которой доход меньше, не могу общаться только по той причине, что она мнит себя прям супермамой и несет такую х...ню в Инсте, что уши вянут... Ну и на Украину помои льет, сидя в Германии.
Самоучка• 23 ноября 2023
У меня нет подруг, но если дружба настоящая, то достаток роли не играет. Играет, когда надо завязать дружбу.
Не заздріть тьоті• 23 ноября 2023
Просто люди різні бувають, тому й таке. Ні, я подругам не заздрю, хоча є й ті, хто успішніший і коштів більше має мене. Нічого, це не заважає нам щиро дружити. Все залежить від людей, от і все. Успішні для мене, навпаки, приклад, а не привід, аби заздрити та капості робити їм.
Ку ка ку ка ку• 23 ноября 2023
Блин, у меня была близкая подруга, с первого класса знакомы ( 30 лет почти)и вот началась война и наша дружба разбилась о политические взгляды. Она из раши. Я скучаю ..
ну це всім притаманно, не тільки жінкам. Якщо хтось їздить на Мальдівии, хтось шиї купує на обід, то скільки у людей є спільних тем? Але у мене є подруга (одна з найближчих), яка набагато багатша за мене - з 20 років у неї квартира-машина хороша, бізнес, Мальдіви, поїдки за кордон кожні 2 місяця - і це за океан, не Польща. І ми з нею як спілкувалися у плацкарті студентами, так і зараз через 25 років дружимо.
так само у мене є друг, який часто хворіє і безробітний. він останні років 7 не може дозволити піти у кафе, зустрічаємось з ним або у мене, або у нього або влітку в парку на пиво.
Це мої улюблені друзі, мені з ними і у Ніцці затишно, і в парку.
Контрольница• 23 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Когда нужно завязать дружбу, он тоже может не играть роли
Самоучка• 23 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
Вы должны какое-то время общаться и это зависит от вашего места в обществе.
Контрольница• 23 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Не всегда зависит. Моя мать, например, обычная небогатая женщина. Получает пенсию и при этом работает. Причем работа у нее тяжелая (уборка подъездов). Работая там, она разговорилась с женщиной. Они стали общаться. Сейчас эта женщина собирается уезжать в Америку. Значит, небедная
Заюшка_хозяюшка• 23 ноября 2023
Троли исполняют,по косарю зелени они просто так путевку подруге оплачивали
Это не только у женщин, это часто нещавиимо от пола.
Потому что очень разные доход означает очень разные интересы и жизненную реальность вокруг.
Разная работа, любимые магазины, досуг, хобби, проблемы и тд
Очень сложно сохранить дружбу в таком случае. Обычно люди все равно хотя бы временно отдаляются, общаются меньше
Уходя дверю не хлопать• 23 ноября 2023
Пока все вращаются в одной среде (школа, универ, первая работа) имеют схожие интересы и есть о чем дружить. А потом пути расходятся. Не всегда, но часто.
Лика-прилипка• 23 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Ну то ви ж самі про багатство й успіх заговорили
Кастрюлька• 23 ноября 2023
Буває так що люди переросли. Одна розвивається друга - ні. Спілкування стає нецікавим і не має цінності. Люди змінюються, як змінюються їх цінності і пріорітети. Так буває, це нормально.
Уходя дверю не хлопать• 23 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Так, але люди ображаються сильно, що ти більше не хочеш про одне те саме як все дорого, керівник-придурок, чоловік-козел і т п. І вид ідпочинку також змінюється, бо вже неохота сидіти в парку на травичці з пивом
Кастрюлька• 23 ноября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це проблема цих людей. А я не маю відповідати чиїмсь очікуванням. Як і навпаки.
Уходя дверю не хлопать• 23 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Так і є. І все це відповідь чому це жінки не товаришують. Так само тому що і чоловіки. І звідси потім теми ’вона зажралась\зірку схопила і не спілкується’
Кастрюлька• 23 ноября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Та то не мої проблеми. Більш того, якщо почую подібне від людини щодо когось, товаришувати з такою точно не буду. Обіжулі з плакатом ’мені всі винні’ ну не цікаві мені. Дуже ціную своїх подруг. Ціную, що можемо все сказати в лице одна одній. Ціную що можемо бути собою одна з одною. Ціную, що до мене нема очікувань, так само і я не маю. Повна свобода і прийняття.
Бентливуман• 23 ноября 2023
Ну ось у мене історія. Дружим з подругою десь 20 років. Перші 10 у них з чоловіком було все супер, у мене з чоловіком не дуже. Потім вони пішли вниз, а ми сильно вгору. Ми і далі дружимо/спілкуємось, але це стає все складніше. Відпочивати разом ми не можемо, бо в них на поїздки/відпочинки коштів немає, сходити в ресторан/на концерт ми також не можемо, вони економлять, і так далі... Поговорити про косметику/одяг/шопінг вже також ні, тому що вони вдягаються в секонді, ми в хороші бренди. Тому тусовки в хаті і на дачі (у нас) трохи набридають. А! І ще до нас завжди ідуть за грошима позичити))) бо у нас же є, а в них нема)))
Мабудь не ваша людина.
У мене була подруга в суденстві. Потім вона різко почала набувати соціального статусу. І ми потихеньку розішлися.
Потім з´являлися подруги, але як тільки виходили заміж - зникали.
Потім після 30 познайомилася з дівчиною, і якось воно все пішло, що 15 років вже разом. Не дня без телефонного дзвінка. За ці 15 років її фінансове становище сильно піднялося вгору, але це не заважає спілкуватися. Єдине, що мені подарунки важко їй робити.