Коленная ложечка• 23 ноября 2023

Заробіток з продажу стоку. Реально?

Бачу, як багато дівчат відкривають свої магазини в інсті та продають одяг сток з Європи. На цьому можна щось суттєве заробити? Не 2-3 тисячі грн. на місяць.
Копуша• 23 ноября 2023
Для розкрутки інстаграм магазину потрібно вкласти гроші, аж потім можливо буде заробіток. Хтось влетить на гроші, хтось щось заробить, але правди ніхто не скаже.
західний_діалект• 23 ноября 2023
Сток это секонд с бирками?
Копирайторша• 23 ноября 2023
Можна. Подруга заробляла 10000 чистими +/- на місяць. Сток! Не секонд.
Ms. Сама прямота• 23 ноября 2023
Якщо буде гарний контент і вкладетеся в рекламу то все можливо, люди люблять бренди а по приємним цінам ще більше
КоролеВешна• 23 ноября 2023
коум-то реально, кому-то нет
всегда в одной нише кто-то хорошо зарабатывает. а кто-то прогорает
миссАрфография• 23 ноября 2023
Скажу одразу- работа 24/7
Ну якщо ви одна. Якщо є помічники,звісно трохи легше
Прасування- фото- викладка оголошення + написання тексту ( опис товару ) і детальні виміри )
А ще речі повинний бути якісними, і фото класними.
Ну і все в принципі)

А, ну і моделі актуальні, бо старі , навіть дешево , нікому не потрібні
САМ_ТАКОЙ• 23 ноября 2023
Я б хотіла знайти де купити, контакти. Спробувати.
Аноним Советчик• 23 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тоже интересно где берут сток. Где найти поставщиков.
автор Коленная ложечка • 24 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Знайти в принципі не проблема, у гуглi є велика кількість пропозицій як приватних постачальників, так і спеціалізованих майданчиків типу https://stock-mir.com.ua/, де постачальники продають сток оптом без посередників. Я планую закуповувати речі на вагу, так вигідніше. Але поки що остаточно не вирішила.