Борщичок• 23 ноября 2023
Атерома, ліпома, «жировик»- хто таке видаляв в Києві?
Порадьте, будь ласка, клініку. Бажано, не за всі гроші світу…)
Борщичок
• 23 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Чоловік видаляв у Штефури, клініка Гармонія здоровʼя
Скільки у вас операція вийшла по вартості? Розумію, що залежить від об‘єму, але все ж таки…?
Борщичок
• 23 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Он сам проходит.
Ви володієте якимось секретом? Поділіться.
Тро Нью-Йорку• 23 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
Не пам’ятає вже взагалі( Кілька років тому було.
Тро Нью-Йорку• 23 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Само ушло бесследно. Было на сгибе кисти. Росло.
Я массировала и исчезло.
То гігрома, швидше за все, на кисті
Борщик• 23 ноября 2023
я видаляла на Зоологічній, дуже був класний лікар, тільки я прізвище забула....
Мозговая пилочка• 23 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
Так есть разные способы удаления, и в разных клиниках могут цены в разы отличаться.
Мозговая пилочка• 23 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
У меня прошла. 😂
Вы уверены, что у вас именно липома была, вам диагноз врач поставил? Обычно такие образования только растут, и не рассасываются, поэтому чем быстрее удалить, тем меньше шрам останется.
Я шалунья• 23 ноября 2023
Ліпоми не зникають, тільки видаляти, сама буду скоро. Десь 2 тис виходить невелика
Куколка-мяуколка• 23 ноября 2023
В мене постійно з´являється на голові, завжди видаляю в місцевій поліклініки у звичайного хірурга. Останній раз давала 500 грн, брати ще не хотів, це років 6 тому.
Наразі знову та сама проблема. Помітила, як тільки видаляєш, відразу починають рости нові.
Борщик• 24 ноября 2023
Ответ дляElani
Любой хирург в любой поликлинике
Пару минут под местным наркозом
у меня потом еще одна была, я ее удалила у хирурга в поликлинике, остался не красивый шрам, и она по немногу все равно опять растет😭