Вільний митець• 24 ноября 2023
Позитива вам у стрічку від синички кияночки
Істеріомама• 24 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Пишуть, що синичка з озера Вирлиця.
Красуня!
Я ще такиї синиць не бачила. А так, дуже люблю саме синичок, в мене сумка з вишитими синичками, сало повісила на всі вікна, вони прилітають, клюють сало.
Вільний митець
• 24 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Я теж годую на підвіконні салом, маслом і сирим насінням.
Істеріомама• 24 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Вони такі класні, в мене настрій від них покращується коли її бачу
Вільний митець
• 24 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Вони завжди в парі.
Я думала, що до мене прилітає 2 пари, а виявилося, що 3
Істеріомама• 24 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Вони завжди в парі.
Я так пильно не придивлялася_)
ХтоЯкщоНеЯ• 24 ноября 2023
Почитала. Действительно, похоже, это самка синицы усатой. У них у самцов окраска - как будто с усами черными, а у самочек - без усов.
Надо же. Буду знать.
Тантрический кекс• 24 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Надо же. Буду знать.
Еще похожа на белую длиннохвостую синицу. Их столько разных оказывается. Ко мне на кормушку из необычних синиц только только лазоревка и гаичка прилетали