Карма хамелеона• 24 ноября 2023

Вас часто запрошують у гості? Ми постійно запрошуємо, а нас дуже рідко…

Останнім часом з чоловіком думаємо чому нас майже не звуть у гості. Про тому, що ми часто приймаємо гостей, влаштовуємо вечірки тематичні, завжди стараємося все накрити гарно, щось смачне приготувати і добре проводимо у нас час. Ми живемо у Києві, у нас буває зупиняються друзі та знайомі, які проїздом чи по справам, теж їм завжди раді. Та і просто на каву чи посидіти поспілкуватися часто запрошую, до чоловіка часто в приставку пограти приходять. А от нас не звуть.. типу кажуть «так треба наступного разу у нас зібратися» і тиша. Я не думаю, що ми погані гості, бо завжди з собою щось беремо, не напиваємося, не критикуємо нічого і взагалі якихось поганих коментарів не відпускаємо. Може це впринципі тенденція така не звати людей у гості. Як у вас з цим? Чи часто ви звете гостей? Чи звуть вас? Як реагуєте коли ви звете, а вас ні?
Бабуся Бетман• 24 ноября 2023
У Вас детей нет? Не, я такие караван-сараи не устраиваю и сама не любитель ходить по гостям. Кафе, ресторан и чао
Глаголиця• 24 ноября 2023
Не все любят заморачиваться с гостями как и вы. Это ж надо на стол что-то поставить, развлекать. Незнаю в каких кругах вы вращаетесь, может у людей банально нет денег для приёма гостей
Патріотка з дивану• 24 ноября 2023
У нас рідко гості, та й ми рідко ходимо. Частіше відмовляємо. Краще на нейтральній території. Ніхто не втомлюється від приготування, а потім від прибирання.
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Потому что люди хитрые Зачем им морочиться с доставкой еды,тратить деньги ,накрывать стол,зачем посуду мыть и прочее если можно сходить к друзьям и там погулять за чужие усилия.
Не хочеться якось про друзів думати, що вони хитрі. Раз в пару місяців це ж не така вже і морока, тим паче накривати столи, щоб ломилося не треба, посуду посудомийка миє, алкоголь ми зазвичай приносимо з собою. Короче може для когось це реально великі зусилля
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Буває не простий ремонт, а обідраний 😁 або срач, чи хтось вдома хворіє
Ні, всі молоді пари, живуть без родичів, без дітей, ремонти нормальні, +- як і у нас.
Наполеон Бонапарт• 24 ноября 2023
Перестала приглашать 15 лет назад.
Надоело потребительское отношение ’друзей’
Ванна Тазиковна• 24 ноября 2023
Ми частіше ходимо до друзів, маєм дві компанії, у них особняки, у нас квартира. Якось так склалось, що в них зручніше сидіти, але м‘ясо/риба на мангал і алкоголь завжди за нами, з них який салатик. Не зручно гуляти за чужий рахунок, достатньо того що в них тусуємся😅
Сундучок с каникулами• 24 ноября 2023
Не могу припомнить гостей в своем доме уже лет 20… Достаточно мест где можно посидеть и пообщаться.
Не стесняюсь• 24 ноября 2023
Мы часто ходим в нашей компании именно чай с плюшками, разговоры плюс тематические посиделки, каждый раз кто-то спикер берет на себя роль провести вечер, подбирает тему. Все сперва спрашивали, а когда к вам?
Я прямо сказала, что для меня прием гостей это стресс.
Не знаю чего, но я устаю долго от людей. Если иду в гости, час два и откланялись.
У меня страх, а если придут и будут сидеть, а утром на работу, не выгонишь же))
В общем раз в году я устраиваю прием, но мне нужно на это неделю настраиваться))
Единая страна!• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Тоді не люблять гостей чи економлять гроші. Чи у самих відносини не дуже
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Автор, а вы не думали, что причина может быть в том, что многие люди просто не любят, постоянно устраивать какие-то посиделки. Готовиться к ним и тд. И к кому-то постоянно ходить в гости. Мне например, не хочется постоянно к кому-то ходить и чтобы ко мне гости ходили каждый день. Мне достаточно собраться на какой-то праздник, например на НГ или День рождение и всё. Больше хочется спокойствия и тишины, чтобы никто меня не трогал. Может ваши знакомые тоже такие же.
Але вони кажуть, що «треба наступного разу і у нас зібратися» чи «ми вас запросимо на глінтвейн». Може це просто слова, але я так зазвичай якщо кажу, то потім і запрошую, тому ми це сприймаємо всерйоз
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Немає, у друзів теж ще ні в кого немає
Соображалочка• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Для мене це зусилля і я намагаюся до когось ходити ,купити пляшку вина і їжу якусь це не те саме що у мене дома сидіти. Не люблю чужу енергетику вдома ,навіть друзів
Ку-кусик• 24 ноября 2023
Нет на это энергии душевной и физической, я сейчас такая
Аленький носочек• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Многие люди могут ляпнуть, а потом закрутиться в своих делах и забыть. Или просто из вежливости так сказали. А вы уже сидите и ждете этот момент, когда вас позовут к себе в гости.
Бюст Березуцкого• 24 ноября 2023
Автор, я можу казати лише про себе, але, гадаю, що таке у багатьох. З дитинства я пам´ятаю, як до нас приходили гості. Це завжди було так: треба прибрати квартиру до стану чистоти готелю; приготувати треба, щонайменше, три подачі страв.
Я, ще до приходу гостей, їх ненавиділа!
Зараз в мене прибирає домогосподарка, а готувати, як виявилося, я люблю. Але, всеодно, я гостей люблю раптових. Тобто, тих, де я завжди можу себе виправдати за недостатню чистоту чи кількість страв тим, що вони сами прийшли, то ж самі винуваті, що в мене не ідеально чиста квартира і немає необхідної кількості подачі страв.
Тому я майже ніколи нікого не кличу в гості.
Чай не пью, только кофе• 24 ноября 2023
Мне больше нравится принимать гостей у нас. Иногда могу списаться по какому-то поводу со знакомыми, ну и в проборос говорю типа есть бутылочка вкусного, или утка в морозилке. Давно не виделись. И спрашиваю, типа может увидимся? К вам или к нам?

Или приглашаем знакомых в парк на пикник, но это летом. Например, надо бы как-то встретиться. Кстаааати, а как вам на этих выходных?
Оцененная• 24 ноября 2023
Якщо ви про це задумались, то зробіть перерву і не запрошуйте нікого.
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Так а нащо так говорити, якщо не плануєш звати? Щодо справ, то все зрозуміло, це ж просто вже довго триває, що кажуть але дій не настає, ми самі ж теж не напрошуємося
долой_лама• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Коли як, якщо щось не значне, то ми пригощаємо, наприклад, якщо на сніданок друзів запрошуємо, звичайний обід/вечерю без алкоголя чи на каву. Якщо вечірка чи у нас свято якесь зустрічаємо, то скидаємося
Сніданок???
Леди Г• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Автор, вы ещё молоды, в таком возрасте и я обожала тусовки. В первом браке постоянно дома была тусня, и не напрягало нас с мужем. И да, друзья наши хитрые были, больше у нас любили праздновать праздники. Спустя 15 лет уже давно никого не зову (я во втором браке), за 15 лет в дом ни разу друзей не звали, со многими уже и не общаемся и норм. Дочери 21, интроверт, к себе не зовёт никого.
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
Сніданок???
Так, а що тут такого? У нас одна пара друзів в 10 хвилинах від нас живе, я інколи тематичні сніданки готую і їх запрошували, інколи запрошуємо у заклад піти поснідати. Але у нас сніданки це десь о 12-13 годині)
Аленький носочек• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ну тогда сделайте какой-то перерыв. Никого не приглашайте к себе. Может, тогда пройдёт время и вас начнут приглашать в гости.
Свекруховна• 24 ноября 2023
Уже давно никого не приглашаем и сами ни к кому не ходим. Только к родителям и то очень редко.
Не все любят принимать гостей, это большой труд и финансовые траты. Поэтому не думаю, что Вас не приглашают, что Вы плохие. Причины другие, скорее всего люди никого особо не приглашают. И я их очень понимаю.
автор Карма хамелеона • 24 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
Так зараз і думаємо, подивимося чи обіцяні запрошення будуть втілені у життя. Правда не хочеться так мірятися хто кого більше запросив, але з іншого боку не хочеться грати в одні ворота
осень харашо• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А чим не подобається?
А чим це може подобатись? Приймати гостей це праця: прибрати дім, приготувати їжу, привести себе до ладу і цілий вечір виказувати захват і розважати гостей. Потім ще прибрати за ними!
У кого є бажання і час будь ласка. А я маю чим зайнятись.
Бюст Березуцкого• 24 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Вони планують. І хочуть вас позвати. Коли говорять про це.
А потім... А потім справи, не хочеться напружуватися, комплекси (особливо, якщо ви робите класні вечірки - треба ж відповідати рівню)...
Хочете пораду? У, доволі довгі свята, зателефонуйте напередодні тим, до кого хочеться в гості, і скажіть, що маєте пляшку вина і спеції для глінтвейну і вам конче треба до когось завітати. Більшість - будуть тільки раді вам.
Оцененная• 24 ноября 2023
Мені раніше зручніше було запросити гостей до себе,а не ходити до когось. ..зараз постійно збираємось у брата, бо в нього зручне розташування і усім дуже зручно їхати. Він не проти і завжди пропонує на всі свята зібратись у них.
НеГолосую• 24 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Не люблю гостей и походы по гостях: иногда на нейтральной территории собраться и все)
Я поділяю вашу думку. Нейтральна територія- то найкраще.
Єдина Країна• 24 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Хтось не любить гостей, в когось нема грошей пригостити або соромиться ремонту.
Я рідше запрошую, ніж мене
хто не любить гостей, в кого нема грошей пригостити або соромиться ремонту - не ходить до інших нахаляву. Халявщики це, треба називати речі своїми іменами