Мені 14. 11 видаляли поліп в матці. Призначили лікування, я все пропила. Виділення трохи були та через 7 днів закінчились. 3 дні все було ОК і потім знов почало кровити, виділення схожі на місячні. Сказати по циклу не можу чи саме пора їм починатися, бо цикл не регулярний. Лікарю звонила, але він сказав тільки в пн прийти на узі.
Переживаю дуже.. Хто робив гістероскопію, як у вас було з виділеннями..?
Замороженная селедка• 25 ноября 2023
я в понедельник иду удалять . скажите, сколько вам озвучили за операцию ?
Ответ дляЗамороженная селедка