Уже летят залупівки. Выспались🤦🏽♀️
Наталія-Ната• 25 ноября 2023
Ответ дляНічна
Я вже пописяла, чекаю, коли Ванек дозволить спати.
А якщо серйозно, п´ю антибіотик, у мене за розкладом, і лягаю далі спати у своє ліжечко. руzня вже не та, я навіть у коридор не піду.
Крепкие нервишки у вас
Yegonyashka• 25 ноября 2023
вот они их клепают, не то что мы, трындим только и бабло собираем по миру
Hallowkitty -54c3• 25 ноября 2023
Ответ дляRen2
ще й 15 група шахедов. это что теперь так всегда будет зимой
Надіємось на краще.
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляНічна
Нові шахіди залетіли щ сумщини
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляRen2
люди ще 4 групи шазедов идут???!!!!!!!
Да. Щ усіх боків
krasotalisa• 25 ноября 2023
У Соломʼянському районі загоряння в кількох місцях - у житловому будинку та нежитлових приміщеннях. Також у Соломʼянському районі постраждала 11-річна дитина. Гостра реакція на стрес. Медики надають допомогу на місці.
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляYegonyashka
Зато Бубочка хороший. Лучший президент за всю історію України. Лучше не било…
Анастасия К.• 25 ноября 2023
Ответ дляRrroxy
Это всё стереотипы про Троещину, не волнуйтесь, нормальный район 😁
))))
Я там жила много лет. На Рануской и Милославской. Нежно люблю, самые лучшие воспоминания
Rosa Blanca• 25 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Тяжело осознать насколько нам не повезло с соседом
Важче приняти, як може одчасно повезти і не дуже із географією. Краще жити із крокодилами по сусідству. Австралії повезло більше.