Атланта• 25 ноября 2023

Просыпайтесь, сегодня мопедная ночь. Ванёк

Уже летят залупівки. Выспались🤦🏽‍♀️
Карина_я• 25 ноября 2023
Пишуть що попередньо є приліт((
LudaSHS• 25 ноября 2023
Ответ дляseami
Вони ж дегенерати всраті. Завтра скажуть, що знищено стопʼятсот стратегічних полігонів з підготовки військових комарів.
100%
Но странно какая цель ( не трансформаторы же,🤷‍♀️) - и все кружляло и кружляло и пошло с областей на киев.
Наталія-Ната• 25 ноября 2023
Ответ дляНічна
Я вже пописяла, чекаю, коли Ванек дозволить спати.
А якщо серйозно, п´ю антибіотик, у мене за розкладом, і лягаю далі спати у своє ліжечко. руzня вже не та, я навіть у коридор не піду.
Крепкие нервишки у вас
Aribeth• 25 ноября 2023
Ответ дляНиколь1986
Боже, еще заходят на Сумщину новые!!! Да сколько ж можно?!
15та група... з курської області
yanus6ka• 25 ноября 2023
Ответ дляКарина_я
Пишуть що попередньо є приліт((
Я від нього і прокинулась, бо під ПВО вже сплю(
Хвилин 30 назад щось дуже шандарахнуло😟
Yegonyashka• 25 ноября 2023
вот они их клепают, не то что мы, трындим только и бабло собираем по миру
Нічна• 25 ноября 2023
Ответ дляOmerta
Заходят с Черкасской и Черниговской еще 😭😭😭
Всех встретят, не волнуйтесь 👌
silma• 25 ноября 2023
Зараза, где-то рядом шахед над нами гудит
Анастасия К.• 25 ноября 2023
Ответ дляAlex_Kri
есть
Даже не знаю, как спрашивать…
ЛЮБА• 25 ноября 2023
Ответ дляseami
И Бандеру практически уничтожили-в количестве 3 штук минимум …
Карина_я• 25 ноября 2023
Ответ дляyanus6ka
Хвилин 30 назад щось дуже шандарахнуло😟
Головне, щоб жертв не було ☹️ С.ка щоб цим тварям все повернулось(((
Aribeth• 25 ноября 2023
Ответ дляКарина_я
Пишуть що попередньо є приліт((
в Солом´янському районі уламки бпла на дитячий садок впали. Загоряння також в житловому будинку і нежитловому. Пошкоджені вікна
Rrroxy• 25 ноября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Даже не знаю, как спрашивать…
Да нормально всё, не переживайте
Наталія-Ната• 25 ноября 2023
Тяжело осознать насколько нам не повезло с соседом
Марина-10• 25 ноября 2023
Ответ дляsilma
Да, я тоже слышу
Ren2• 25 ноября 2023
ще й 15 група шахедов. это что теперь так всегда будет зимой
Hallowkitty -54c3• 25 ноября 2023
Ответ дляRen2
Надіємось на краще.
Ren2• 25 ноября 2023
люди ще 4 групи шазедов идут???!!!!!!!
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляНічна
Нові шахіди залетіли щ сумщини
osna• 25 ноября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Есть кто с трои?
У меня там дочка, очень переживаю(
Есть..
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляRen2
люди ще 4 групи шазедов идут???!!!!!!!
Да. Щ усіх боків
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляКарина_я
Пишуть що попередньо є приліт((
Так було чутно.
Ren2• 25 ноября 2023
і ніхто нічого не знає, коли це все закінчиться. Наче ми для всіх як кіно, а не життя
krasotalisa• 25 ноября 2023
У Соломʼянському районі загоряння в кількох місцях - у житловому будинку та нежитлових приміщеннях. Також у Соломʼянському районі постраждала 11-річна дитина. Гостра реакція на стрес. Медики надають допомогу на місці.
Rrroxy• 25 ноября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Есть кто с трои?
У меня там дочка, очень переживаю(
Это всё стереотипы про Троещину, не волнуйтесь, нормальный район 😁
Анастасия К.• 25 ноября 2023
А давно бахает в Киеве? Я только около 6 проснулась и охренела
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляYegonyashka
Зато Бубочка хороший. Лучший президент за всю історію України. Лучше не било…
Анастасия К.• 25 ноября 2023
Ответ дляRrroxy
))))
Я там жила много лет. На Рануской и Милославской. Нежно люблю, самые лучшие воспоминания
osna• 25 ноября 2023
Ответ дляyanus6ka
Хвилин 30 назад щось дуже шандарахнуло😟
Я в 5.50 прокинулась, почула вибух і сигналка спрацювала на стоянці
Rosa Blanca• 25 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Важче приняти, як може одчасно повезти і не дуже із географією. Краще жити із крокодилами по сусідству. Австралії повезло більше.