Скляна миша• 25 ноября 2023
Дівчатка- хто носить довгі (чи подовжені) пуховики - покажіть свій образ
під що ви його одягаєте?
теж хочу собі довгий пуховик, але із взуття є тільки невисокі ботинки- думаю чи красиво буде виглядати..?
Щаслива Я• 25 ноября 2023
Какая разница под что? Все равно не видно что надето и почти не видно что обуто.
Меня много• 25 ноября 2023
У мене 2. Один більш класичний з поясом від нашого виробника, а другий більш кежуал резервед Останній обожнюю вже третій сезон. Він виявився теплющий
Сладкий лимончик• 25 ноября 2023
Томми пуховик,угг резиновые или ботинки(ноубренд какой то с интертопа))
Меломанка Маланка• 25 ноября 2023
Ответ дляМеня много
Цікаво. А можете кинути його фото?