Пані з калабані• 25 ноября 2023

H&M Україна, чи є знижки в магазинах?

Вітаю ! Може хтось був днями в магазинах НМ , чи є там знижки ? і взагалі , які ціни ? Потрібно дітям трохи гардероб оновити , а до найближчого магазину НМ далеченько , от думаю чи варто взагалі туди їхати .
Всім наперед вдячна !
Лялькодзьоб• 25 ноября 2023
Зайдите на сайт европейский H&M
Увидите цены в евро, переведите в гривны
Как вам могут сказать про « ціни взагалі»?
Міряно-переміряно• 25 ноября 2023
Речі які з до війни із знижкою висять, хоча там все перебрали вже більш нормальне, інші повний прайс, вчора -20% чорна п´ятниця десь чисала анонс.
Як на мене, то ціни не дорогі, придбала 2 худі, піджак, носочки заплатили близько 4 000 грн, дитяче не знаю.
Перловая Кашка• 25 ноября 2023
А в каких трц они открылись?
Відповів всім• 25 ноября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А в каких трц они открылись?
River mall, respublika і здається sky mall
Ясамаякрасивая)• 25 ноября 2023
Вчера была. Вещи не зашли вообще( даже мерить ничего не брала. При покупке от 1000 грн минус 20%