спальное место• 25 ноября 2023
В кого є порожні флакони від Кіліан
віддайте мені за шоколадку, будь-ласка. Можливо у когось є порожні флакони Angel´s Share і Rolling Love? Можна і інші. Буду безмежно вам вдячна.
ДолькиКабана• 25 ноября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Авторка хоче самопал в оригінальних флаконах продавати.
Думаю, то всім вже ясно.
Також підозрюю 😏 Інакше чому б не знайти просто гарний атомайзер, спокійно туди перелити і користуватись? Придумала щось про горлечко, щоб підійшло 🤦♀️ Таке… казочки
спальное место
• 25 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Подивіться відео в ютуб, і все зрозумієте, там все детально розповідають! А просити я можу будь-що і будь-де
Мааарковная• 25 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Мені потрібен тільки флакон.
То купіть, а шкатулку комусь за шоколадку віддасте
спальное место
• 25 ноября 2023
Ответ дляМааарковная
А я прошу за шоколадку! Яка Вам різниця?
Ширли-Мырли• 25 ноября 2023
Ответ дляспальное место
не можете!! Читайте правила форума!!
за ’шоколадку’ - это обмен, или покупка, по своей сути. Значит тут такие темы запрещены. Максимум раздел ’Поиск товара’.