Маю декілька думок• 25 ноября 2023

Разное давление на руках. Какое брать за правильное?

Девочки, подскажите, какое правильно брать давление во внимание, если на левой руке 114*80, а на правой 140*90???? Измеряю в течение дня и картина не изменяется - на правой руке значительно повышено (135 минимум до 150 доходит верхнее, нижнее ниже 90 не опускается), большая разница, на левой почти всегда в рамках нормы. Самочувствие плохое - слабость, тошнота, шум в голове....
Квітка папороті• 25 ноября 2023
Іти до лікаря негайно і шукати, що це дає - хребет або?.. бо у Вас водночас і ушкодження як від гіпертензії, і як від кисневого голодування деяких органів

Птица секретарь• 25 ноября 2023
они оба правильные
автор Маю декілька думок • 25 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
К врачу на среду запись, пока веду наблюдение, чтоб было с чем к доктору идти
Точу ляси• 25 ноября 2023
Обычно по левой смотрят
Вообще лучше механическим измерять. Так понимаю, у вас электронный? Когда была беременна эти показатели очень отличались от механияеского. А ещё если на электронном пару раз перемерять, будут разные показатели и берите средний
хутряна володарка• 25 ноября 2023
беруть до уваги те,що вище.
Ответ дляТочу ляси
Обычно по левой смотрят
Да, автомат
барабанщица• 25 ноября 2023
Хм, а в мене завжди різний тикс на різних руках показує, причому різниця суттєва. Також міряю автоматичним приладом, хоч і дорогої марки, тому лікар радив міряти тричі на кожній руці і записувати середнє значення для кожної. Відповісти, чому така різниця, лікарі мені нормально не можуть...
Ответ длябарабанщица
Я на муже эксперименты проводила, так у него +/- одинаково на обеих руках
Квітка папороті• 25 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
Обычно по левой смотрят
Хто Вам сказав, що краще механічним? Європейські рекомендації останніх років говорять, що краще автоматичні тонометри. Є люди, у яких від накачування грушки тиск піднімається навіть а точність сучасних нормальна, а не ’недочув, тричі накачуємо, щоб уточнити’, що теж уже не можна вважати станом спокою

Квітка папороті• 25 ноября 2023
Ответ длябарабанщица
Може бути щось перетиснуто у хребті, у мене проблеми у грудному та шийному відділах хребта і справді було, що тиск на правій і лівій трохи вирівнювався (не зовсім, але все ж) після лікувальних масажів. Але ефект короткотривалий
Квітка папороті• 25 ноября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Різниця менше 20 наче вважається варіантом норми.
Точу ляси• 25 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Так а почему тогда такая разница в отличие от классического? И почему врачи рекомендуют? Кто сказал - врачи в жк, понятно, что не на заборе узнала))
Квітка папороті• 25 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
Звідки ініо, що в автора різниця з механічним менша? Ви багато лікарів знаєте, які реально мають час, бажання та натхнення читати фахові новини, ще й англійською мовою? Отож-бо
Квітка папороті• 25 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
І так, теж у продовження теми. Українські клінічні настанови, здається 15 року й досі чинні, їх писали на основі світових. Але ті ж європейські були 19 і вже переглянуті в 23. Це про прогрес у медицині. Чи багато українських лікарів їх читали? Не певна. Дехто досі корвалол радить і про ’робочий’ тиск розказує
Ласую колобками• 25 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
А мне вообще тяжеловато накачивать эту грушу
Забобонний фрукт• 25 ноября 2023
У мене гіпертонія, вимірюю АТ на правій руці. Раніше декілька разів вимірювала АТ на обох руках, так різні показники. Але в моєму випадку це неважливо, яка різниця - 15 або 20 одиниць, все одно тиск підвищений. Буває на лівій руці підвищений АТ, а на правій руці високий АТ. Вдома є і автоматичний тонометр і механічний. Використовую автоматичний тонометр, але і механічним ніяких складнощів немає у вимірюванні АТ. Вимірюю АТ 1-2 рази на день.
Так як щодня підвищується АТ (приймаю щодня антигіпертензивні препарати), то буває головний біль, нудота, слабкість, може бути оніміння у лівій руці та іноді лівої половини обличчя, стискаючий біль у серці, і інші симптоми можуть бути (все залежить від рівня підвищення АТ).
Забобонний фрукт• 25 ноября 2023
Тема наштовхнула мене на думку, а не виміряти сьогодні тиск на обох руках. Напевно, років 5 або 6 не вимірювала АТ на обох руках. Раніше, так, була різниця (декілька разів раніше вимірювала тиск на обох руках) - бувала різниця до 20 одиниць частіше, бувала різниця більше 20 одиниць, і навіть бувало - на лівій руці вище тиск чим на правій. Тепер не знаю... Вимірюю АТ на правій руці. Є гіпертонія, деякі проблемки на УЗД серця.
Забобонний фрукт• 26 ноября 2023
У мене подібна різниця у вимірах АТ на лівій і правій руці була на початку гіпертонії. Тепер картина інша. Десь рокі 5-6 не вимірювала АТ на обох руках. Вчора таки зробила виміри. На лівій руці АТ вище, чим на правій, але обидва показники АТ були високими.