Федорино Горе• 25 ноября 2023

Крема для лица 60+ посоветуйте с вау эффектом?

Пописанная парта• 25 ноября 2023
Кроме автозагара/ тонального никакого вау от крема быть не может
Леді Душка• 25 ноября 2023
нету таких
Майор Медуза• 25 ноября 2023
Яке ’вау!’ на сьомому десятку!
Санта Барбара• 25 ноября 2023
Хороший мейк ап
Хороший хируг
Все
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 ноября 2023
Насипте бльостки в крем , і буде те що хотіли. Насипайте багато, не шкодуйте. В канцтоварах у ввдділі рукоделіє продаються.. Сині беріть. Аватаром буде..
Кузякин• 25 ноября 2023
КремЫ.
Аноним_1857• 25 ноября 2023
Вазелин
Муркошечка• 25 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Может
Патріотка з дивану• 25 ноября 2023
Бешамель
Голена блондинка• 25 ноября 2023
Кремы с достаточным количеством силиконов могут понравиться (хоть и без вау эффекта). Например Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream: https://www.notino.ua/shiseido/benefiance-wrinkle-...
хутряна володарка• 25 ноября 2023
Чудес не існує)
Пописанная парта• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Может
Удивите меня
Незламна Україна• 25 ноября 2023
Васічкіна, то ти?
Аленький носочек• 25 ноября 2023
С вау эффектом будет только хирург и аппараты
автор Федорино Горе • 25 ноября 2023
Вы меня, мягко сказать шокировали своими ответами… я рассчитывала что сейчас насоветуете
Форс мажор• 25 ноября 2023
Гуталін
Рання пташка• 25 ноября 2023
Круговая подтяжка, какие кремы..
Непозбувна Бентега• 25 ноября 2023
О, я теж для мами шукала. Затюкали, нареготалися. Мабуть, думають, що будуть вічно молодими...
Оябунчик• 25 ноября 2023
Стара баба як холера, а ще хоче кавалера
Голена блондинка• 25 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не думают. Смеются над наивностью автора - ожидать в 60+ вау эффекта от крема. Его в 30 нет, это всего лишь крем.
Хома з пастою• 25 ноября 2023
Ось такий на вік 60+
Купляю татовій дружині регулярно
Їй подобається
Непозбувна Бентега• 26 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я не шукала з вау-ефектом. І я не наївна. Мені самій майже 50, і я бачу ефект чи його відсутність від різних кремів. Це нормально - шукати якомога ефективніший засіб у межах можливого їхнього впливу. Але ж ні, треба обсміяти, затюкати... Сумно від такого товариства тут.