Федорино Горе• 25 ноября 2023
Крема для лица 60+ посоветуйте с вау эффектом?
Пописанная парта• 25 ноября 2023
Кроме автозагара/ тонального никакого вау от крема быть не может
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 ноября 2023
Насипте бльостки в крем , і буде те що хотіли. Насипайте багато, не шкодуйте. В канцтоварах у ввдділі рукоделіє продаються.. Сині беріть. Аватаром буде..
Муркошечка• 25 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Может
Голена блондинка• 25 ноября 2023
Кремы с достаточным количеством силиконов могут понравиться (хоть и без вау эффекта). Например Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream:
Федорино Горе
• 25 ноября 2023
Вы меня, мягко сказать шокировали своими ответами… я рассчитывала что сейчас насоветуете
Непозбувна Бентега• 25 ноября 2023
О, я теж для мами шукала. Затюкали, нареготалися. Мабуть, думають, що будуть вічно молодими...
Голена блондинка• 25 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не думают. Смеются над наивностью автора - ожидать в 60+ вау эффекта от крема. Его в 30 нет, это всего лишь крем.
Хома з пастою• 25 ноября 2023
Непозбувна Бентега• 26 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я не шукала з вау-ефектом. І я не наївна. Мені самій майже 50, і я бачу ефект чи його відсутність від різних кремів. Це нормально - шукати якомога ефективніший засіб у межах можливого їхнього впливу. Але ж ні, треба обсміяти, затюкати... Сумно від такого товариства тут.