Подтяжка• сегодня в 01:23
Це мої загони чи ні?
Познайомилася з одноліткою, впадково, в потязі, непогано поспілкувалися і вона запросила мене на каву як повернемося додому.
Ок, через якийсь час зустрілися - дуже гарно погомоніли в обідню перерву і домовилися вже на більш тривалу зустріч.
Весь цей час я була в захваті від свого нового знайомства, і тут на наступній зустрічі пішли в бар, випили і вона давай вивалювати що працює чи то вебкам, чи то в онліфанс, чи в обох варіантах - коротше, роздягається на камеру, спілкується з чоловіками про інтим, може й більше щось, я вже не могла це слухати і переводила розмову в інші русла - і таким чином заробляє.
Блін, я завжди думала що не ханжа, але виявилося що спілкуватися після таких откровень я просто не в стані. Вона мені тепер пише періодично, зве кудись, а я не можу з нею зустрічатся, огида чи щось таке.
Я знаю що цю галузь намагаються нормалізувати останні роки, але я сама то нормою не вважаю. Може якби вона мовчала про рід занять, хз. Хоча як можна змовчати коли тісно спілкуєшся?
Поговоріть зі мною, бо яне розумію чи то зі мною щось не ок, чи це норма - така моя реакція.
Невловимий Джо• сегодня в 01:54
Ответ дляЛюблю кетчуп
Автор, а вы по человеку не видели, что она из себя представляет? По внешнему виду, по рассуждениям и т.д.
Уверена, что по человеку сразу видно.
А вы знаете десятки вебкамщиц? И все они как-то выглядят оригинально?
Усатая полосатая• сегодня в 01:55
Ответ дляКидстаффовка
Ну как работает переводчик, перевел все диалоги на другой язык. А кто-то потом синхронно озвучивает.
Я примерно представляю, хотя и не являюсь экспертом в этом вопросе) просто написано было переводчик, а что именно неясно, может текст, о речь именно так никто и не сказал)
Подтяжка
• сегодня в 02:02
Ответ дляБабо-лебідка
Та нормально все з вами, ви шо? Якщо ви так легко знайомитесь і привязуєтесь до людей, ви легка на підйом - то нову подругу вам нескладно буде зустріти. Чи це остання кандидатура на світі? Вона вам по суті просто знайома. Ну не хочете мати її у близькому оточенні - це ваше право - я не розумію вашого супротиву самій собі.
Так я і не хочу її мати за подругу більше. То вона тепер вважає себе моєю подружкою і постійно пише, а я не знаю як відмазатися.
Ну не напишу ж я правду, що не хочу надалі спілкуватися через її рід діяльності.
Подтяжка
• сегодня в 02:02
Ответ дляMacOS-ница
Когда она напишет Вам про встречу, ответьте ей что её откровения о том как она зарабатывает на жизнь, Вас не впечатлили и Вы не хотите после этого с ней встречаться вообще. Это Ваше решение и Вы имеете на него полное право
Я б і рада інколи так робити, але не вмію( Та й дуже мені така заява дискримінаційна чи що..
Бабо-лебідка• сегодня в 02:03
Ответ дляПодтяжка
Кнопка блок просто існує . Якшо ви не хочете нічого пояснювати
Подтяжка
• сегодня в 02:03
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Якщо це єдина причина що вам не сподобалось в все інше ок, то яка різниця чим вона там займається, головне щоб це законно було. Вона ж для вас не роздягається?
Я не можу це пояснити, от чесно. Я не хочу про це чути, а вона хоче про це розповідати. А мені гидко.
Подтяжка
• сегодня в 02:06
Ответ дляMs. Откровенность
Она модель , этим зарабатывает огромные деньги . Если она не экскортит в жизни , то в чем проблема ? Лет 5 назад я работала в поддержке подобного сайта , знаю кухню изнутри, там нормальные девушки, у которых и мужья и дети. Для тех кто клоуна налепил, почти все блогерши которых вы видите в инсте успешных и красивых , есть акки на онлике и сливы об экскорте
Для мене це те ж самісіньке що ескорт, проституція.
Це в голові в людини, вона вже перейшла певну межу і її мислення геть інше, там більше про гроші, а не про власну самоцінність.
Подтяжка
• сегодня в 02:09
Ответ дляЛюблю кетчуп
Уверена, что по человеку сразу видно.
Ну вона дуже комунікабельна, дуже відверта, наполеглива, так просто з тебе не злізе, коли щось хоче - це все є.
Але її харизма все перекриває - рівно до тих пір поки людина не починає розповідати чим реально займається.
З образами, цінником, сленгом, деталізацією процесу ... це жахливо.
Задолбулька• сегодня в 02:09
Ответ дляПодтяжка
а ким ви працюэте? якшо це не приватне питання для вас
Подтяжка
• сегодня в 02:10
Ответ дляПацан к успеху шел
Ой слухайте, я в свій час тусила на бдсм сайті знайомств, рубала дуже не погану капусту з рабів і інколи з господ. Ні одна жива душа досі не здогадується яим я щаймалась, повірте, ви б дружили зі мною за щастя аж бігом.
А ви це не афішуєте?
Подтяжка
• сегодня в 02:11
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну что автор? Что скажете теперь? Подходят вам такие ответы? Вам трошки легче стало?
Попустило трохи)
Усатая полосатая• сегодня в 02:17
Ответ дляПодтяжка
Вот меня лично такое отталкивает, хватило первого абзаца, не нужен второй и род деятельности. Думаю, у вас все в комплексе, сама по себе барышня ту мач, прет как танк, а ее откровения только добавили.
Подтяжка
• сегодня в 02:20
Ответ дляЗадолбулька
Міжнародна логістика
Люблю кетчуп• сегодня в 05:41
Ответ дляПодтяжка
Вся ця розповідь дуже сумнівна, якщо чесно.
Плету интриги• 2 часа назад
Какая она молодец удаленная работа и в безопасности и оплата хорошая , просто болтливая, вот она сказала б что бухгалтер и все ок было
Варена цибуля• 1 час назад
Ви просто познайомились ближче і зʼясували, що це - не ваша людина. Так буває) В самому роді занять не бачу нічого такого, чесно кажучи.
Хома з пастою• 1 час назад
Зустрічалась з чоловіком, він казав що в нього своє модельне агенство😆
А потім виявилось, що в нього була своя команда на онліфанс. Він мені згодом частково фото і відео показав.
Зараз він вже тим не займається, каже там просіло в заробітках.
Ми спілкуємось рідко, але спілкуємось .
Подтяжка
• 40 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Ми спілкуємось рідко, але спілкуємось .
жесть
Майор Медуза• 13 минут назад
Ответ дляПодтяжка
ой, хорошо, что такой общительный человек не патологоанатом.