коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.
Читала по діагоналі статтю, там наче написано, що параша може погодитись наче в неї залишається Крим, ордло, послаблення санкцій і не обстрілюємо півострів.
Тобто решту до кордонів 24.02.22 сама віддасть?
Хіба це можливо?
І якщо так, хіба це не буде перемога?
Незрозуміло чому на автора напали що перевзулась.
На жаль, не віриться, що параша погодиться віддати захоплене. Автор статті щось собі нафантазував, в нього є інформація чого хоче параша?
Хіба це можливо?
І якщо так, хіба це не буде перемога?
Ответ для звездная галактика
и достаточно людей, обмундирования и оружия? так почему до сих пор мы не в границах 91? почему мужиков хватают на улицах?
а почему у русских военкоматах нет ни одного добровольца?а почему недовольство матерей и жен?а почему в россии гектары кладбищ херов сво и калеки 20ти летние калясочные?а почему вторая армия мира за 1 год взяла 1 км посадки глухого села?а почему недобор на контракт и путька зарплату поднял лишь бы лоха заманить?а почему путька ездит колядовать оружие в корею?и еще много почему и да где Киев за три дня?
Ответ дляIsidda
поки що так підпишуть,а крим і частину донбасу на потім відкладуть якимись угодами.бо ця війна всіх уже задовбала.путін боїться недвольства свого народу.люди не хотять воювать.бояться мобілізації .а нам не дають достатньо зброї і ракет.то хотят типа компроміс таких.турція саудівська аравія китай америка будуть свідками
і за що загинуло і покалічили стільки людей?
Wida Winter• 25 ноября 2023
Ответ дляВаш психолог
путю живого,ледь живого чи мертвого посадять за стіл ?
Живий він не сяде.Хіба що буде(є) в стані овоча
Прям на попа в морозильнику поставлять😊
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ дляОленёнок
Я не знаю, при каких условиях и как это возможно. Но думать, что это как-то остановит рашу от дальнейшей эскалации - это большое заблуждение. Чем больше убьём мы, тем меньше придётся убивать нашим детям. И наша многовековая история это только подтверждает. Но я так понимаю, что у многих здесь шкурной интерес: что откроют границы и выпустят мужиков😂 ну так сильно не обольщайтесь на этот счёт.
Я не в ЕС, но ваш коммент напоминает Земфиру: ’Мы научим тебя, с*ка, родину любить’.
Ответ для vihola
Хіба це можливо?
І якщо так, хіба це не буде перемога?
Хіба це можливо?
І якщо так, хіба це не буде перемога?
І навіть якщо так :(
Це все умови путіна до 24 лютого. Це - його перемога. І багато тисяч життів найкращих українців :(((
Але слово за ЗСУ. Тільки за ними.
Ответ дляБізешка
Кіця моя, ти не в одній темі мені хамила і писала, що ми будемо до останнього воювати, кожен клаптик землі відвойовувати, навіть хлопців з 18 років брати) Мені все одно, що хотів хуйло, зброї немає? А три дні тому, писала, що зброї багато, солдат не вистачає, жареним запахло.
не дочитала до кінця.я ботів не годую.
Ответ дляОленёнок
Та зачем брать? Давайте сдаваться и идти на переговоры
Нет, мы таки заслуживаем, что имеем…
Ви може і заслуговуєте) давайте відправимо на війну всіх ( крім депутатів, звичайно ну і всіх інших, хто зараз в тилу) чоловіків, і голими руками будемо бити москалів, бо зброї нам не дають, але ми не з слабаків, ми будемо голими руками іти проти арти і літаків, так?
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Энергодар может и отдадут. Я думаю надавят на рашку и отдадут. Марик нет.
И ещё непонятно, что там по Херсону, уж очень уйло его хотел
Я думаю, на новых оккупированных территориях проведут референдум под наблюдением международной комиссии и по результату все же рф отдаст. В обмен на снятие санкций и неприкосновенность Крыма.
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ для4мама
Я вважаю, що в нас є усі ресурси. А може вже й ядерка.
Ага, и машина времени, и шапка-невидимка.
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Які в нього були умови до 24?
Ну как же. Защита населения Донбасса. Сейчас-то дончане спасибо ему говорят, наверное. Защитил так защитил.
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ для04214
А за что еще столько же поляжет?
Ответ дляIsidda
У нас тоже уже нет добровольцев....
Ответ дляБізешка
А где наше оружие? Нам никто ничем не обязан. Дают и спасибо. Это у нас в парламенте были пророссийские партии, это мы хотели дружить с рашей, это мы выбрали президента, который «просто перестать стрелять». Когда в конце 2021 года я писала, что сокращают расходы на армию, что квалифицированные кадры уходят, всем было пофиг. Винить некого - только себя.
Кайдашева дочка• 25 ноября 2023
Ответ дляОленёнок
Херсон отдадим или Запорожье? А может ваш дом?
Если будем освобождать то в любом случае домов не будет.Ничего не будет.
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ дляtetnes
А водопостачання нормальне в Донецьк не обіцяє? відбудувати Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Бахмут, Мар´їнку? Тільки тонель?
Ну мост то он построил, что мешает тунель прорыть? Если еще и Китай подпряжётся.
Ответ дляОленёнок
Вот именно. На людей чьи дома разрушенны, города уничтоженны !!! Людям жить не где. Кто это будет востанавливать ?? Кто вернет людей наших ?и смысл тогда смертей наших ребят ?? Я не верю в границы 2022 , мой город в окупации и рядом марик и мелик . Вы хотите скащать что эти твари тупо уйдут ??? И море нам вернут, порты ??
Их условия будут просто вывод войск , и все оставить как есть.
Люди в окупации ждут и верят, умирают в пыточных и просто без медицины и условий жизни. Кто за это все ответит. ??
Ответ дляlisulya
та прям .хєр а не херосон йому.звичайно ні.торги будуть.або путя підписує угоду.або завтра америка відкриває шлюзи і дає нам стільки ракет що з того криму буде другий марік.потім з луганська і донецька.пуйло це розуміє все.ну да.сохраніть ліцо надо.що він скаже своїм терпілам.може втюхає що ната никогда уже не нападет .он спас крим и часть донбаса.якось так.я не знаю як він викрутиться перед народом.за що загинули руські.хоча може русея і зрадіє.вони ж від слова мобілізація в обмороки падають.