коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.
Ответ дляОленёнок
А где наше оружие? Нам никто ничем не обязан. Дают и спасибо. Это у нас в парламенте были пророссийские партии, это мы хотели дружить с рашей, это мы выбрали президента, который «просто перестать стрелять». Когда в конце 2021 года я писала, что сокращают расходы на армию, что квалифицированные кадры уходят, всем было пофиг. Винить некого - только себя.
Ну а що ви пропонуєте? Чим воювати? Зброї немає, мирний також ні, що далі?
Ответ дляОленёнок
Ну типу зобов´язані згідно того сраного меморандуму. Усі піздаболи. Усі. І кравчук тварюка нехай там перевернеться.
Ответ для4мама
Ордло, денацифікація і інша хрінь.
І що ми будемо проводити денацифікацію, демілітаризацію? Будемо виконувати умови хуйла? Наскільки відомо ці пункти вже не згадує.
А ордло з Кримом ітак були його неформально.
Але він хотів ордло нам назад втюхати разом з терористами-депутатами в Раду з правом вета.
То які ще вимоги в хуйла залишились?
Ответ дляБізешка
Я предлагаю в следующий (в следующий раз, если он ещё будет), думать головой, прежде чем ставить «птичку» в бюллетени на выборах. А сейчас вся наша судьба уже в руках западных партнёров, увы. Но если они будут оказывать поддержку, можно и нужно воевать. Иначе все было зря. Умный поймет.
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Я оце не можу зрозуміти: вам там добре живеться?
Чого це Мирослава регінська плачеться і гроші збирає на цукерки «детям Донбаса»?
У вас там і на цукерки не вистачає чи що?
Вы же видите, что я вам не отвечаю ни на одну вашу провокацю. Чего вы продлжаете написывать. Типа пообщаться самой с собой? Или это из серии я два дня за вами бежала, чтобы сказать как вы мне безразличны?
Ответ дляIsidda
та прям .хєр а не херосон йому.звичайно ні.торги будуть.або путя підписує угоду.або завтра америка відкриває шлюзи і дає нам стільки ракет що з того криму буде другий марік.потім з луганська і донецька.пуйло це розуміє все.ну да.сохраніть ліцо надо.що він скаже своїм терпілам.може втюхає що ната никогда уже не нападет .он спас крим и часть донбаса.якось так.я не знаю як він викрутиться перед народом.за що загинули руські.хоча може русея і зрадіє.вони ж від слова мобілізація в обмороки падають.
В них нема такого ’за що загинули’
Вони сраний долг сраной родінє віддають.
Ці свиноматки родять своїх личинок для цього.
Ответ дляКайдашева дочка
Если будем освобождать то в любом случае домов не будет.Ничего не будет.
Нет. Есть линииобороны которые если пробивают ,они начинают уходить так как нет тыла. Это вмя зп область, в мой город даже заходить нет смысла там и боев не будет,только наши выйдут на трассу центральную ,твари весь город оставят так как с 3х сторон море им больше бежать не кудаи оборонятьсятам тоже нет смысла
Ответ дляtetnes
Во первых сейчас Запорожье наше. Это вы предлагаете его по мирным отдать, а потом идти отвоевывать. Во вторых отзеркалю вас сейчас. Давайте отпустим по домам всех киевских ППОв, ну или из какого вы там города. Ребята устали за полтора года и хотят домой. Вот вы вместо них и пойдете. Мы ж из истории уже знаем как рашка любит делать перемирия.
Запорожская область в оккупации!!!! Нельзя оставлять все как есть !(((
Ответ дляОленёнок
Але вони вже не допомагають, де літаки, де ракети? 30 абрамсів на 5 тис км фронту? А якщо взагалі перестане допомагати? Далі, що?
Ответ дляIsidda
Вам ком відсипать? Ну геть же нечитабельний текст. Ctrl+C, Ctrl+V у вас краще виходило
VivaForever• 25 ноября 2023
Ответ дляВаш психолог
путю живого,ледь живого чи мертвого посадять за стіл ?
Живий він не сяде.Хіба що буде(є) в стані овоча
Василич посидит
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Я не розумію, якого бена ви взагалі тут третеся і свої раша наративи пропихаєте?
Вам ніде на носки заробити?
То живіть зі своїм вибором: ордло.
Чого тут тертися?
Вам ніде на носки заробити?
То живіть зі своїм вибором: ордло.
Чого тут тертися?
Ответ дляazovie
Вот именно. На людей чьи дома разрушенны, города уничтоженны !!! Людям жить не где. Кто это будет востанавливать ?? Кто вернет людей наших ?и смысл тогда смертей наших ребят ?? Я не верю в границы 2022 , мой город в окупации и рядом марик и мелик . Вы хотите скащать что эти твари тупо уйдут ??? И море нам вернут, порты ??
Их условия будут просто вывод войск , и все оставить как есть.
Люди в окупации ждут и верят, умирают в пыточных и просто без медицины и условий жизни. Кто за это все ответит. ??
Тварі нікуди не уйдуть. Але і в нас немає ким і чим це відвойовувати. Нам дали марну надію, що ми все зможемо, але навіть не надали чим! Ну мобілізуйте ще хоч мільйон людей, що вони зроблять без бойових літаків, арти та дальнобійної зброї? На що сподіваються наші партнери, що ми сидьним духом зможемо побороти ядерну державу? Просто треба розрізняти МИ ХОЧЕМО та МИ МОЖЕМО. Я думаю, що 99% спражніх українців хоче, щоб ми понрвили всі кордони , разом із Кримом. Зрозумійте! Але в той самий час більшість із нас розуміє, що це неможливо! І не від нас ці можливості залежать.