Дівчатка поділіться відгуком .Можливо хтось робив пудрове напилення чорних брів?
В мене смугла шкіра , чорні брови .Чула таке ,що потім на чорних бровах пігмент може віддавати зеленим ,чи фіолетовим відтінком .Змішувати з коричневою фарбою не варіан , не пасує , має бути чорний колір
Замрійлива• 26 ноября 2023
Никто не работает на бровях черными красками,только коричневые,если правильно подобран цвет то все ок будет