Я тертий жук• 26 ноября 2023
Шановні знатоки. Тема для пагаваріть
Я тут в шаленій дискусії була. І у мене цілком логічне виникло питання.
Як вести себе в відносинах морально стабільній дівчині.
В який момент ці відносини стають такими, що ти маєш право на питання до партнера
Що робити, коли піймала на брехні.
Як розлюбити партнера за 5 секунд
Що робити, коли піймала на брехні.
Як розлюбити партнера за 5 секунд
Я тертий жук
• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мы не в курсе ни про ваши отношения, ни про вашу дискуссию.
Ну то вигадайте) тут люблять з дох речень життя зліпити, висновки і поради
Якщо серйозно, то я з теми дівчини, хлопець якої їй збрежав і пішов з іншою час проводити
Леди_на_драндулете• 26 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Делать нечего, сусолить по сто раз уже обговоренное в какой-то теме. У вас кризис тем?
Идеальная оптимистка• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Таке враження, що сьогодні випустили з дурки пацієнтів. Теми дно і дніще.
Леди_на_драндулете• 26 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Точно. Причем не только сегодня, последние дни просто какой-то нескончаемый поток бредовых тем.
Я тертий жук
• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А ви навіщо в тему зайшли?) Вже третій раз написати що вона вам не цікава?
Благоуханочка• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Полнолуние же
Благоуханочка• 26 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вам не все одно?
Леди_на_драндулете• 26 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Потому что никто не спрашивает разрешения у вас, чтобы дать вам понять, что вы пишете очередную тухлую тему)