Злива інформації• 26 ноября 2023

Чому більшість людей не хочуть допомогти порадою?

Створила тему тут колись, просила поради, який краще обрати район для життя у місті. І звичайно, у мене був певний перелік районів, де я б могла собі дозволити жити. І коли тут на форумі, тема зайшла про мікрорайон Троєщину, мене багато хто почав хейтити, фукати і тд. Розповідати, що це десь за Києвом і тд.
А тепер у мене назріло питання, чому більшість людей не хочуть допомогти порадою, а просто починають засуджувати тебе за твій вибір? Чому така не повага прослідковується до цього мікрорайону та їх жителів? І головне, коли ми почнемо судити людей по їх вчинках, а не потому, в якому районі людина проживає?
Ліньки гуглить• 26 ноября 2023
давати поради - взагалі невдячна річ, як і слухати їх.
Але можна обмінюватись досвідом, якщо про чийсь досвід вам було корисно почути, беріть до уваги, якщо ні - просто не слухайте і забивайте.
Така моя порада

Ми живемо біля Олімпійського, майже в центрі Києва, батьки жили на Троєщині. Для мене це нормальний район, але з нього важко виїхати, це головний мінус. Немає там ніяких табунів наркоманів і гопників, але в цілому звичайно люди бідніші, ніж на Печерську.
рукиЖимолости• 26 ноября 2023
Вам высказали свое мнение - фе
Не умеют люди по другому, поэтому в такой форме
А то что вы этого не поняли, то это уже ваши проблемы
Бесконечность-не предел• 26 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Ні, ми проти. Нам однієї Тані вистачає. Але тут все добре, у таких темах Борщагівку поливають лайном чи не більше, ніж будь який інший район. Тож, сподіваюсь, ми в безпеці
Будьте в безпеці !))))Я про свій лівий беріг теж багато лайна тут почула)))
Бесконечность-не предел• 26 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Така моя порада

Ну, теж все умовно))) в хрущах жити на Печерську та новобудова на Троещині)))
Продавчиня кіз• 26 ноября 2023
Троещина нормальный район, но без метро и в этом его недостаток.
Я работала там чуть ли не 10 лет, ездила с другого конца города,с Отрадного.

Адище...
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Не переживайте, я обрала самий хреновий район для життя,( це якщо по міркам порадниці) Трою.
Все будет, но потом• 26 ноября 2023
Потому что любая киевлянка знает, что Троещина это село, а не Киев.
Прилипало• 26 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ну обрали і добре. Колись була знайома, якій довелось з деяких причин переїхати з Троєщини на правий берег (один з хороших за місцевими мірками район), то вона трохи не ридала. Хоча навіщо претензії до незнайомці все одно не розумію
Ліньки гуглить• 26 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
це безумовно також.
Мы живем в новобудові на Печерську, поруч теж багато новобудов, є звичайно і старі будинки. Але ви ходите вулицями, заходите в магазини, відводите дітей на заняття і школу і дуже очевидна різниця.
Але це питання переважно матеріального стану, а не типу ’на Печерську ’иліта’, а на Троєщині - гопники’)
Бесконечность-не предел• 26 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
для декрету Троя це супер, чого Ви так. Ось на роботу бігти на правий ,то напряжно
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Не хотіла переїздити?) Напевно, дуже полюбила цей район.😅
Ліньки гуглить• 26 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я киевлянка, и знаю, что это обычный спальный район, такой как Позняки или Святошино. В чем-то лучше, в чем-то хуже.
Прилипало• 26 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так, вона прожила там багато років і він їй був найкращий і наймиліший.
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Мені подобається Троєщина. Дуже багато простору. Є де розвернутися. Все під рукою, магазинчики, супермаркети, аптеки, банки і тд. Для дітей, то взагалі рай. Школи, садочки вибирай, які хочешь. Я задоволена. Але після декрету. Напевно, будемо перебиратись в інший район. Я сказала, хреновий, бо тут більшість жіночок так собі думає.
ФруктЕщеТот• 26 ноября 2023
Автор, что за обидки ? Учитесь держать удар! Начните с советчицы для начала . И ещё- начните с себя,,не судить людей,,
Губка Боб• 26 ноября 2023
Я вашу тему не читала, и вообще в Киеве была один раз в жизни. А на счет советов, во-первых, это форум тут срач будет всегда, а во-вторых, у каждого субъективное мнение, возможно кому-то тот район, что вы написали фу-фу..