Мурка в бурке• 26 ноября 2023

МО затвердило нову кадрову політику в ЗСУ

Нова концепція кадрової політики передбачає заміну військової повинності службою за контрактом, забезпечення рівних можливостей для чоловіків і жінок в армії.

Глава Міноборони України Рустем Умєров підписав Указ про затвердження Концепції військової кадрової політики на найближчі п´ять років. У документі викладено стратегію комплектування армійських кадрів як під час війни, так і в мирний час. Про це в неділю, 5 листопада, повідомило Міністерство оборони.

Головні проблеми, які належить вирішити за допомогою нової військової кадрової політики:

забезпечення ЗСУ людськими ресурсами під час повномасштабної війни;
інтеграція в євроатлантичний безпековий простір;
взаємосумісність збройних сил України та держав-членів НАТО.
Як зміниться призов до ЗСУ
Результатом запровадження нової концепції кадрової політики буде перехід на контрактну військову службу замість призову в армію. Серед інших очікуваних результатів:

заміна строкової військової служби інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку;
запровадження системи рекрутингу до ЗСУ військових фахівців;
гендерна рівність, надання жінкам рівних можливостей в армії;
цифровізація військового обліку;
автоматизація процесів управління персоналом;
розширення співпраці між спеціалізованими навчальними закладами України, ЄС та держав-членів НАТО;
удосконалення системи грошового забезпечення військовослужбовців та забезпечення їх житлом;
розширення психологічного супроводу солдатів та офіцерів;
нова культура взаємовідносин між командирами і підлеглими;
забезпечення умов переходу до цивільного життя для військовослужбовців після звільнення зі служби.
Крім того, нова концепція декларує людиноцентричний підхід до управління кар´єрою військовослужбовців. Це передбачає ефективний розподіл кадрів з урахуванням освіти та фахового рівня військовослужбовців, що дасть можливості для кар´єрного зростання і закриє потреби ЗСУ в рідкісних військових спеціальностях.

Згідно з документом, контроль за виконанням концепції та оцінку результатів її впровадження буде покладено на Комітет з кадрового менеджменту МО України.

Нагадаємо, у Раді пропонують зняти обмеження за віком для призову в армію. Умовами призову на військову службу після 60 років буде не тільки висока професійна підготовка, досвід служби та визнання ВЛК придатними за станом здоров´я, а насамперед добровільне бажання.

Раніше Фокус писав, українців якого віку можуть призвати на службу у 2023 році. У новому порядку Кабміну визначено, що чоловіки мають ставати на облік у рік досягнення 17-річного віку. Однак ці зміни не впливають на встановлені норми щодо віку для мобілізації.

https://focus.ua/uk/voennye-novosti/603893-mo-zatv...
автор Мурка в бурке • 26 ноября 2023
Результатом запровадження нової концепції кадрової політики буде перехід на контрактну військову службу замість призову в армію.
автор Мурка в бурке • 26 ноября 2023
TaFo• 26 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
че только не напишут, чтоб людей побольше забрать
Buketik• 26 ноября 2023
Яка у вас зп? Ну от за цей тиждень, з тих пір, як ви тут?
TaFo• 26 ноября 2023
Ответ дляBuketik
вам в рублях?
Buketik• 26 ноября 2023
Ответ дляTaFo
вам в рублях?
Та без проблем, просто цікаво скіко ботня має
LudaSHS• 26 ноября 2023
Казус Арахамії
Левый берег 📸 https://lb.ua/news/2023/11/25/586026_kazus_arahami...
VN2012• 26 ноября 2023
Когда ее уже заблочат???
Feel good• 26 ноября 2023
’гендерна рівність, надання жінкам рівних можливостей в армії’ -
тобто жінок будуть призивати на рівні з чоловіками?
автор Мурка в бурке • 26 ноября 2023
Ответ дляFeel good
Так
TaFo• 26 ноября 2023
троляку на гілляку
Marieasat• 26 ноября 2023
Ну это концепция, не законопроект даже, так, мечты. А по плану пока совсем другое
Isidda• 26 ноября 2023
Боже шо це за бот такий
cheryl• 26 ноября 2023
Тобто спочатку жінки? А багатодітні ’чоловіки’ коли плануються?
Еленнн• 26 ноября 2023
Ответ дляcheryl
’огласите весь список!’- уже он анонсують ніштячки від влади по мобілізації..
так що все скоро, і зможете піти , щоб не словом, а ділом - підтримувати свою галочку на виборах..
Семицветка• 26 ноября 2023
Ответ дляVN2012
Когда ее уже заблочат???
Она как гидра)) У неё сейчас одновременно 4 рабочих аккаунта
Семицветка• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Боже шо це за бот такий
Действительно, и шо это за бот?
cheryl• 26 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
Хто за боневтіка голосував - хай і йде.
Дуже шкода що не можна за принципом: обрав цирк=йди на гастролі.
Teonaa• 26 ноября 2023
Ответ дляVN2012
Когда ее уже заблочат???
А чего не можна такое писать? Что не так ( там же про военных женщин, а не всех прям. Типа чтоб могли должности вьісокие занимать)
Teonaa• 26 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
Так
Ні. Не так. Ви не вірно читаєте.
Feel good• 26 ноября 2023
Ответ дляcheryl
Вони уже майже всі за кордоном.
Coffee is Love• 27 ноября 2023
Ответ дляFeel good
Ні. Це про чини та кар´єру. Раніше було не можна отримувати військові чини вище підполковника.
Coffee is Love• 27 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
Так
Не брешіть будь ласка
автор Мурка в бурке • 27 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Не брешіть будь ласка
Я правду сказала
автор Мурка в бурке • 27 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Не правда! Бывшая командирка медсил была генералом!
Coffee is Love• 27 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
І багато таких випадків?) ЄДИНИЙ.
Жінкам тупо не давали дійти до вищих чинів ніколи і навіть не укривали це. От лише зараз зрівняли в правах і то ви обісрали, перекрутивши так, наче це якось стосується мобілізації
автор Мурка в бурке • 27 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
І багато таких випадків?) ЄДИНИЙ.
Теперь то думаю можно.
Coffee is Love• 27 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
Теперь то думаю можно.
Що можна? Аж так відверто брехати? Що вам це дає, цікаво?
автор Мурка в бурке • 27 ноября 2023
Можно служить и получать генерала.