Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023
Якби знати чи завтра онлайн чи ні в школах- ніхто не каже( що там з погодою буде
ДолькиКабана• 26 ноября 2023
Господи, да учитель вам все напишет. Или сегодня вечером или завтра утром🤦🏻♀️🤦🏻♀️ как подурнели с этой школой, ей богу.
Качка в тапцях• 26 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Та как бы время уже. А завтра школа, куда ещё ждать?
наКоблучках• 26 ноября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
а что Вы хотите ждать?? скажут не идти не пойдете
Золота орда• 26 ноября 2023
Нам сказали (Київ), що школа працює в штатному режимі. Йти чи не йти - на розсуд батьків.
Кондуктор маршрутки• 26 ноября 2023
Київ. Написали в батьківську групу, що на розсуд батьків. Повідомити до 8 ранку кого не буде. Завдання для самостійного опрацювання нададуть. Все. Просто в класі є діти, які їдуть з інших районів або передмістя. Щоб не потрапити в погодний колапс, якщо такий буде.
Мороженная курица• 26 ноября 2023
Київ. Нічого не повідомили. В Київській області школи на дистанційному
Не цілуюсь з бодуна
• 26 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
Якось дивно все
ДолькиКабана• 26 ноября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ну это вы залайте вопрос своей школе? Но точно не тут. Каждая школа сама принимает решение, как и дата каникул. Вы разве этого еще не знали??
ПриснитсяЖЕ• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Якось дивно все
То самі вирішіть. Ніхто вас не поб´є, якщо дитина день посидить дома. Якщо ви так сильно переживаєте
Хома з пастою• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Якось дивно все
Почему?Учителя часто не местные , ещё и на электричках и маршрутках доезжают. И в Киеве так же, валом не киевлян учителей.
ДолькиКабана• 26 ноября 2023
В нашей школе завтра совещание на 7 утра и тогда скажут. Но меня этот вопрос вообще не очень волнует) если скажут идти-пойдет, нет-так нет
Качка в тапцях• 26 ноября 2023
Ответ дляМороженная курица
Киев. Официально сказали, что школы работают в смешанном формате. Кто хочет, идет в школу и там учиться. Остальные онлайн в зуме.
Попихтю та й годі• 26 ноября 2023
Ответ дляХома з пастою
Снег ничто, а вот ветер.....унести может
Тут якраз зайві кілограми знадобляться
Царевна_несушка• 26 ноября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Школа дасть інформацію після того як отримає інформацію від міського МО
ПриснитсяЖЕ• 26 ноября 2023
Я теперь понимаю почему киевлян считают перелякаными))
От одесситов нет тем идти ли в школу. В половине Украины снег идёт - нет тем. В Киеве ещё даже снега нет, но уже стописят тем))))
Хома з пастою• 26 ноября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Тут якраз зайві кілограми знадобляться
Ой не... ради дня с ветром попу наедать... а до лета опять в зале отраба ывать, лучше гантельки в карманы.
Усатая полосатая• 26 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так МО ще в п´ятницю написало що кожна школа прийматиме рішення щодо формату навчання самостійно, рекомендували змішаний формат.
Майданщица• 26 ноября 2023
У мене діти в різних школах, в одній онлайн паралельно з офлайн (пряма трансляція), в іншій ще нічого не сказали, але там друга зміна, може, ще скажуть.
Ми близько до школи живемо, дитина може і піти, вітром не здує :)
Царевна_несушка• 26 ноября 2023
Дівчата, не порівнюйте наше дитинство і сьогодення. Я сьогодні їхала, видимість поганюча, на дорогах слизько. Якщо дитина у молодшій школі, то при такій погоді, її з автівки і видно не буде. А водити до школи не всі можуть.