УжеВотДа• 14 ноября в 14:58
Ваши дети тоже каждую неделю пишут
Контрольные , диагностические и самостоятельные работы?
Йосип_молодий• 14 ноября в 15:01
Так. Діагностичні в кінці теми, а так просто перевірочні або тести
Душа компанії• 14 ноября в 15:02
Навіть не знаю. В мене старший був такий, що треба було постійно контролювати класу до 7 напевно. А молодша самостійна з 1 класу, звісно що потрохи перепитую що там по уроках, але не дуже занурююсь
Мамаша в бигудях• 14 ноября в 15:10
Да,типа программу меняли и т.д. а по факту шило на мыло, война,обстрелы,нету света,но диагностувальна то святое,ни одна училка ещё не отменила,живут в каком-то своем мире. И такое ощущение,что контрольных и самостоятельных стало больше,а всего того,что нам так красиво обещали при нуш,нет!!!стало только хуже в разы.
Мороженная курица• 14 ноября в 15:15
Пишут , не считаю это лишним по ним видно понял или нет , домашки это одно а по работе сразу понятно
МЧСница• 14 ноября в 15:16
Діагностичні не чула. А звичайні самостійні та контрольні пишуть часто. Бачу у щоденнику періодично оцінки . Але не кожен тиждень по кожному предмету. Наприклад на цьому геометрія, географія, укрліт. На наступному хімія, фізика, біологія , історія.
Україна понад усе!• 14 ноября в 15:35
Как вышли с каникул, с понедельника по 2-3 контрольных каждый день, такого еще не было, как озверели.
Бяки-козяки• 14 ноября в 15:37
Так, постійно. По деяким предметам аж занадто часто, як на мене. Алгебра 1 урок нова тема, другий урок тренуються, на третьому уроці самостійна. Як на мене, це мало 1,5 уроки тренувальних вправ для вивчення теми Степені, наприклад, 7 клас. Але спасибі, що попереджають, що буде самостійна або контрольна
Грушки-яблочки• 14 ноября в 16:14
Ответ дляУкраїна понад усе!
И у нас также.