helgo• 26 ноября 2023

Глово не доставив і закрив замовлення

Що робити в такій ситуації? Доняка замовила доставку їжі через глово. Кур‘єр закрив замовлення як доставлене, але нічого не доставив. В службі підтримки сказали, що нічого вдіяти не можуть, замовлення доставлено, можете залишити свій відгук😅. Це взагалі норма?
5cmhybyna• 26 ноября 2023
може в ТЦК забрали
автор helgo • 26 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
може в ТЦК забрали
Сподіваюсь 😂
Dasik_• 26 ноября 2023
Не могли в службі підтримки так сказати.
Мені за затримки навіть бонуси накидають.
Janeke_in_UA• 26 ноября 2023
У меня в кафе раз заказ на вынос перед носом другому человеку отдали) 😂 потом предложили, что щас ещё сделают. Но я ушла. Злая и голодная. Но успокоило, что оплата при получении. Им не нужен был ни номер заказа, ни номер тел. Просто имя) имя совпало🤣 даже не извинились. Может и с глово кто-то из соседей забрал....
автор helgo • 26 ноября 2023
Ответ дляDasik_
Два рази дзвонила, обидва оператори так сказали. Все що ви можете зробити - замовити ще раз.
personality• 26 ноября 2023
Ответ дляhelgo
Походу курʼєри вже викупили цю фішку. Недавно і у Львові такаісторія була
Гайка-2007• 26 ноября 2023
Ответ дляhelgo
Так а хто купляє той заказ?
ksusha1155• 26 ноября 2023
Там вітер зносить все живе, яке глово??
автор helgo • 26 ноября 2023
Ответ дляГайка-2007
Так а хто купляє той заказ?
Він оплачений, майже 1000грн
автор helgo • 26 ноября 2023
Ответ дляksusha1155
Там вітер зносить все живе, яке глово??
То нашо вони беруть замовлення?! Гарне виправдення…
kaaatrin• 26 ноября 2023
Спробуйте через банк заблокувати транзакцію
автор helgo • 26 ноября 2023
Ответ дляkaaatrin
Дякую, скажу їй, нехай спробує