бЭйбА• 27 ноября 2023

Где купить увлажнители на батарею?

Не за все деньги мира, плз.
Керамические или лучше пластиковые.
Кто крайний?• 27 ноября 2023
Що це, вперше бачу?
Шпондєр• 27 ноября 2023
А еще кроме вас об этой штуке кто-то что-то знает?
Тетя Фрося• 27 ноября 2023
На Али смотрели?
Поросенка• 27 ноября 2023
У звичайну вазу з широкою шийкою води налийте та біля батареї поставьте. Буде зволожувач.
Тень льва• 27 ноября 2023
Не думаю, що в нас вони поширені...колись бачила на німецькому Чібо, тому на закордонних сайтах і шукайте типу амазону, може, хтось зможе передати Вам.
Медсестричка• 27 ноября 2023
Якщо дійсно дуже сухе повітря, то варто придбати зволожувач повітря. Ці керамічні або пластикові, що Вас зацікавили, не будуть зволожувати достатньо.
Медсестричка• 27 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Я колись купувала в магазині, типу ’Все від 10грн’, а потім докуповувала в Сільпо, чи АТБ, вони там дуже довго стояли на паличці, і мені здається, що лише я всі з часом і викупила)) Красиві, кераміка з малюнком, по 40грн. Ще на ОЛХ бачила. Задня стінка та в середині йде без глазурі і перед використанням треба повністю занурити у воду поки добре не просякнуть стінки водою. В мене всі батареї ними обвішані були, але реально лише справжній зволожувач дав результат.
Тень льва• 27 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Та в мене теж зволожувач звичайний стоїть, але ж автора такий варіант цікавить, відповідь для нього)