Кудлата хмаринка• 27 ноября 2023

Наполнитель в курточке какой лучше

Помогите определиться
Я мерзлячка страшная, мне нужна курточка чтоб рассчитана была на -40)))
И может сразу торговую марку порекомендуете из личного опыта
Результат:
вже голосів: 16
9 (56.25%) Биопух
5 (31.25%) Изософт
2 (12.5%) Другое
GaleTTa• 27 ноября 2023
Биопух и тинсулейт.
А где это у вас минус 40?))

Лупаю цю скелю• 27 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Биопух и тинсулейт.
А где это у вас минус 40?))
-4 за вікном ))) пух на -40 якраз )))
Пишу з калідору• 27 ноября 2023
+1 до тінсулейту. але на сильні морози для мене особисто нема нічого кращого, ніж пух-перо
Я_канеша_извиняюсь• 27 ноября 2023
на морози лише натуральний наповнювач - пух,перо, все інше фігня
Слава Українi• 27 ноября 2023
найтепліший з досвіду тінсулейт.
але, як показала 45-тирічна практика тепло лише в тому одязі, який не продувається. тобто тканина цупка, вітро-дощостійка і фасон не балахон, щоб не задувало знизу і з високим коміром-капюшоном, щоб не втрачати тепло
автор Кудлата хмаринка • 27 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Биопух и тинсулейт.
А где это у вас минус 40?))
Мне -5 как все -40,потому что мерзляк)