Море_море_я_скучаю• Изменено 27 ноября 2023
Ситуація з відпусткою
Зустрічаємося з чоловіком вже майже рік. В нього серйозне ставлення,плани і т.д. Я маю багато днів відпустки. Він 24 дні,які ще ділять і ці поділені ще не можна вигризти. Влітку я їздила сама у відпустку( його не пустили.А там хто зна,чи дні зберігав,чи не пустили). Восени знов була відпуска,сиділа вдома, вирішувала справи. Він має маму,яка сама живе в області. Зараз вона приїхала до нього з села в місто на медогляд. Так відбувається щороку,бо мама після операції на серці. Зараз він планує взяти 10 днів,щоб возити по лікарях. Перед нр я знов маю відпустку тиждень. Звісно,якщо він зараз піде,то перед нр його вже не відпустять. Якщо просто зустрічатися,то ок.Але він хоче сім*ю. Мене таке геть не влаштовує. Виходить,що разом ми зовсім нікуди не будемо їздити,а лише я одна.і сидіти вдома,бо він сидить,теж не буду. з одного боку мама -це добре,але ....він знає,що я хотіла би перед нр на декілька днів вдвох поїхати в Карпати. Але приїхала мама і до нр сидітиме в нього.і ще й на нр. зустрічати нр з мамами не планувала.я свою маю,як на те пішло. з мамою знайома вже. Звичайна жінка,але дуже розбалувана,як та дитина зі своїм ’хочу’,звикла,що виконується будь-яка забаганка. Займає своєю присутністю весь простір,ніби нічого такого,але якось все крутиться навколо неї.я 2 р.прийшла у гості і більш не хочу.і як йому це пояснити?
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Автор, у вас мать есть? Ради ее здоровья отложили бы поездку с любовником на отдых или нет? Даже если это плановое обследование.
Вам тут уже писали, если хотите быть с этим человеком, то принимайте его таким. В 45 лет его вы не переделаете. Он не будет прыгать под вашу дудку, поймите это уже наконец.
мама есть.проблема в том,что эти обследования бесконечно и все дни отпуска тратятся на это. это не отложить.это вообще на это забить и никуда не ездить. или ездить одной.но одной он тоже не хочет-переживает,звонит по 5 р на день.чтоб не увели.я моложе его на 8 лет
Мексиканочка• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
ну він так не думає. і дуже дорожить..десь не взяла тел чи затрималась- вже неаярює,де я..чи не образилась і т.д.
’Очень дорожит’ проявляется в том, что он звонит? 😂
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
не тільки.