Море_море_я_скучаю• Изменено 27 ноября 2023
Ситуація з відпусткою
Зустрічаємося з чоловіком вже майже рік. В нього серйозне ставлення,плани і т.д. Я маю багато днів відпустки. Він 24 дні,які ще ділять і ці поділені ще не можна вигризти. Влітку я їздила сама у відпустку( його не пустили.А там хто зна,чи дні зберігав,чи не пустили). Восени знов була відпуска,сиділа вдома, вирішувала справи. Він має маму,яка сама живе в області. Зараз вона приїхала до нього з села в місто на медогляд. Так відбувається щороку,бо мама після операції на серці. Зараз він планує взяти 10 днів,щоб возити по лікарях. Перед нр я знов маю відпустку тиждень. Звісно,якщо він зараз піде,то перед нр його вже не відпустять. Якщо просто зустрічатися,то ок.Але він хоче сім*ю. Мене таке геть не влаштовує. Виходить,що разом ми зовсім нікуди не будемо їздити,а лише я одна.і сидіти вдома,бо він сидить,теж не буду. з одного боку мама -це добре,але ....він знає,що я хотіла би перед нр на декілька днів вдвох поїхати в Карпати. Але приїхала мама і до нр сидітиме в нього.і ще й на нр. зустрічати нр з мамами не планувала.я свою маю,як на те пішло. з мамою знайома вже. Звичайна жінка,але дуже розбалувана,як та дитина зі своїм ’хочу’,звикла,що виконується будь-яка забаганка. Займає своєю присутністю весь простір,ніби нічого такого,але якось все крутиться навколо неї.я 2 р.прийшла у гості і більш не хочу.і як йому це пояснити?
Тумба-юмба• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
він наполягає жити разом.я віднєкуюсь
Он хочет вместе жить что вы его обслуживали и взяли на себя часть забот о маме
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Какая такая? И да, считаю в нормальной семье сын по возможности должен помочь матери, тем более в том, что касается здоровья.
Правильно-по можливості .А не нянькою.По можливості хай найме няню
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
по возможности. а не полностью тратить весь отпуск и ни дня не провести с женщиной,с его слов- с любимой,с которой он очень хочет семью. с єтой целью с мамой и познакомил.я не просто подружка. он при маме сказал,что єту женщину я люблю и хочу біть с ней.
Аноним НаВсеГда• 27 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Возможность у него есть
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
мама с ним не живет.живет в селе.село она не бросит. и он знает,что ни с какими мамами вместе я жить не буду
Мотористка• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ну да, у сына единственный отпуск за год, и он должен целиком посвятить его маме. Памятник при жизни не воздвигнуть еще ей?
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Да. И для него в приоритете здоровье матери, чем поездка на отдых с подругой. Что не так? Или принимать его таким, или искать другого. Третьего не дано.
Тумба-юмба• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Он думает что сейчас выделываетесь,а потом никуда не денетесь.Многие из села переезжают в город с ухудшением здоровья,тем более вы будете для обслуживания
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
пост №39
Байрактара• 27 ноября 2023
Ви ще разом не живете, а просто зустрічаєтесь. І по суті ви йому просто подружка. І так, у порівнянні з «подружкою» хвора мама в пріоритеті. Бо ви чи зійдетесь остаточно, чи ні, чи зійдетесь в побуті, чи розʼїдетесь на третій день, то ще питання. А мамі треба обстеження тут і зараз. Якби питання стояло що оберете персонально ви, то ви теж маму хвору в чергу за хлопцем для приємного сексу не поставили б.
І в чому трагедія зʼїздити у відпустку самій чи з подругою? Ви підлаштовуєтесь під всіх і ображаєтесь, коли не підлаштовуються під вас.
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
От так і просидить до своїх 72 з мамою.///
Мексиканочка• 27 ноября 2023
А что вы собрались объяснять? Что вам больше надо совместный отдых с ним, чем ему с вами? Так он в курсе. Он свой выбор сделал. Вы делайте свой.
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Читать умеете? Написано, что отпуск сейчас разбивают на 14 и 10 дней.
Мотористка• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Конечно, потратить единственный отпуск только на маму - и никак иначе. А то ж она, бедная, весь год живет как-то одна, и приехать сама в состоянии из области, а как к сыну приезжает, так сразу немощной становится.
Бибер-анонимер• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
ну я теж бігом не побіжу в рагс.пропонував жити разом.я ще не готова,не впевнена. одружитися хоче. тут справа за мною.
если это единственный недостаток-мне бы всеравно .
мы 16 лет в браке , отдыхаем не вместе
Зроблено у 80-х• 27 ноября 2023
А якби було навпаки: він на вашому місці з претензіями про відпуску, а ви на його - з хворою мамою? Кинули б свою маму заради сексу в Карпатах?
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
тут я розумію,що так буде завжди. і тепер.і якщо зійдемося.трагедія в тому,що так буде постійно і завжди.вам би подобалося мати чоловіка і постійно щороку їздити самій і жодного разу взагалі не провести його з чоловіком наодинці,у відпустці?
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ну это его решение и его проблемы.
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
Ну мама нареченого вже підлаштувала під себе всіх...ну половину з майбутньої сімї то точно
Мотористка• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
А вы? Цитирую автора: ’Він 24 дні,які ще ділять і ці поділені ще не можна вигризти.’ Только для мамы почему-то выгрызается....
ЗаведУющая• 27 ноября 2023
Поговорити з ним щодо відпустки на таиждень перед НР. І їхати вам вдвох,
А його маму залишити на ці дні у нього вдома.
Так і сказати, що вам потрібно побути тільки вдвох без мам.
Море_море_я_скучаю
• 27 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
ну вона в нього не хвора. приїхала сама,на потязі.і збирається далі їхати до родичів,бо їй скучно. тут питання не в сексі.а в спільному часі.виходить всі відпустки,Свята ,уїкенди я буду проводити сама або в компанії з його мамою.я ж свою не волочу за собою скрізь.моїй 73 р.
Бибер-анонимер• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
він наполягає жити разом.я віднєкуюсь
Так озвучьте правило общежития, бюджет отдых совместный досуг
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ну это его решение и его проблемы.
Ну то чого ж ви тут так розпинаєтесь захищають його...Мужик рішив...і крапка
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Где написано, что немощная? Пожилой человек. Ей 72 года, больное сердце должна пройти обследование. Сын этим занимается. Такое положение дел автора не устраивает, пусть ищет другого.
Зроблено у 80-х• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Чого ви тоді його тримаєтесь? Знайдіть іншого, хто завжди буде поряд.
Бибер-анонимер• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а в чем проблема раздельный отпуск
муж махровый рыбак , я по Азии, не вижу проблем.
или мне будет тошнить на его клеве или лодке, или ему взрыв желудка