Море_море_я_скучаю• Изменено 27 ноября 2023

Ситуація з відпусткою

Зустрічаємося з чоловіком вже майже рік. В нього серйозне ставлення,плани і т.д. Я маю багато днів відпустки. Він 24 дні,які ще ділять і ці поділені ще не можна вигризти. Влітку я їздила сама у відпустку( його не пустили.А там хто зна,чи дні зберігав,чи не пустили). Восени знов була відпуска,сиділа вдома, вирішувала справи. Він має маму,яка сама живе в області. Зараз вона приїхала до нього з села в місто на медогляд. Так відбувається щороку,бо мама після операції на серці. Зараз він планує взяти 10 днів,щоб возити по лікарях. Перед нр я знов маю відпустку тиждень. Звісно,якщо він зараз піде,то перед нр його вже не відпустять. Якщо просто зустрічатися,то ок.Але він хоче сім*ю. Мене таке геть не влаштовує. Виходить,що разом ми зовсім нікуди не будемо їздити,а лише я одна.і сидіти вдома,бо він сидить,теж не буду. з одного боку мама -це добре,але ....він знає,що я хотіла би перед нр на декілька днів вдвох поїхати в Карпати. Але приїхала мама і до нр сидітиме в нього.і ще й на нр. зустрічати нр з мамами не планувала.я свою маю,як на те пішло. з мамою знайома вже. Звичайна жінка,але дуже розбалувана,як та дитина зі своїм ’хочу’,звикла,що виконується будь-яка забаганка. Займає своєю присутністю весь простір,ніби нічого такого,але якось все крутиться навколо неї.я 2 р.прийшла у гості і більш не хочу.і як йому це пояснити?
Марафетчица• 27 ноября 2023
Не хоче сім´ю. Якби хотів, ви вже були б одружені

автор Море_море_я_скучаю • 27 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
ну я теж бігом не побіжу в рагс.пропонував жити разом.я ще не готова,не впевнена. одружитися хоче. тут справа за мною.
Фіфачка• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У вас є власне житло?
миссДавеча• 27 ноября 2023
Пусть похерит на приехавшую маму и с вами развлекается? Этого хотите? Не устраивает парень -- ищите другого и не морочьте ему голову
Ответ дляФіфачка
У вас є власне житло?
є
Ответ длямиссДавеча
я не сказала похерить,але як вирішувати цю ситуацію? це вже чоловік 45 років.не хлопчик
КвартираЧья• 27 ноября 2023
Так и сказать - в идеале мне бы хотелось проводить с тобой отпуск... и т.д.
После его ответа сделать выводы.
Ответ дляКвартираЧья
После его ответа сделать выводы.
+++
Фіфачка• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
є
Тоді можна спробувати пожити, якщо він вже пропонував. Одразу розкажете йому ваші вимоги до співмешкання, вислухаєте його... А якщо не піде, то вам є куди повертатись. Це все, звичайно, вже після від´їзду мами.

миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Никак. Для него его мать будет на первом месте. Ей наверное около 70 лет? Или смириться, или искать другого. Будете высказывать недовольство, он сам вас бросит.
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ага.... на....віщо йому дружина...у нього мама є...
Тумба-юмба• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так а зачем вам жить вместе,детей не планируете,формат встречаться удобнее всего
Рогнеда Карповна• 27 ноября 2023
вам треба чоловік без батьків, колишніх дружин і дітей. Раз ви така цаца.. Ведете себе немов вам 20 років.
Natali_kiev1• 27 ноября 2023
Ви говорили з ним на цю тему, що каже?
Сусідка зверху• 27 ноября 2023
Тільки сказати що хочете відпустку провести з ним.Хоч пару днів.
Цікаво,що відповість.
Ответ длямиссДавеча
ну значить будемо зустрічатися і все ніякої сім*ї.. для мене чоловік важливий скрізь,а не мати чоловіка і їздити у відпустки сама.а він буде лиш мамою займатися.мамі 72 р.але вона ще нівроку.
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Чим ви від нього залежите?Якщо нічим то живіть своїм життям...Якщо вам принципово шлюб і діти то шукайте іншого...У цього мама є...
Ответ дляРогнеда Карповна
дітей нема,слава богу. але якось треба і для мене час і для мами.а не використати 24 дні на маму. якось не дуже..для чого така сім*я.через це поки не погоджуюсь на спільне життя
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Конечно на больную, пожилую мать он должен положить болт. Пусть сама таскается по врачам. И исполнять хотелки просто подружки. Так по-вашему?

Ответ дляПрипоРошенная
діти нам вже не потрібні.я від нього не залежу
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А вам сколько лет?
ПрипоРошенная• 27 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Це його справа...Ви напевно теж така ж мама?Я теж мама 67 років якщо щось...І сина маю...який має свою сімю...І це важливо.
Обстановщица• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в нього є бронь, аби ’подорожувати’ та відпочивати повною мірою? чи все ж таки є в нього якісь застереження на цю темі і він намагається менше виходити з дому і т.д.
Ответ дляТумба-юмба
він наполягає жити разом.я віднєкуюсь
Вумна вутка• 27 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так спросите его как он видит ситуацию. Скажите что вас это не устраивает.
Ответ длямиссДавеча
А вам сколько лет?
Ответ дляОбстановщица
є бронь.
Мотористка• 27 ноября 2023
Странный персонаж, конечно.. Для своей женщины отпуск взять не может, а для мамы - пожалуйста... Думаю, что из этих 10 дней половину уделить вам, автор, вполне можно, судя по вашим комментам, мама еще сама может пару раз к врачу съездить. Если не захочет - то совместная жизнь откладывается, пока он не повзрослеет.
миссДавеча• 27 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Какая такая? И да, считаю в нормальной семье сын по возможности должен помочь матери, тем более в том, что касается здоровья.
Ответ дляМотористка
мама там ще огого.