Та_шо_ж_таке• 27 ноября 2023
Стресанула, добряче) Понеділок день цікавий...
Повертаюся додому, їду сама, потихеньку, слухаю музику, думаю про якусь фігню... і тут нізвідки авто за мною мигає фарами, щоб я зупинилась. Я вже практично в 100 м від дому ( їхала по своїй вулиці). Думаю чого б це я мала ставати аби де і кому. І зупинилась але біля свого будинку. Те авто стало за мною і з відти вийшли двоє кримезних чоловіків. Злякалась ппц. Живу в ж...і світу, де навіть сусідів немає. Кричати немає сенсу. Але показали посвідчення ( люди при виконанні), шукають злочинця. Злочинець на такому ж авто, як у мене і манера водіння така ж сама!! Де ви були вчора о 22:00? Я мало не вмерла там на місці. Сказала, що вдома і, мабуть, вже спала. А мені кажуть " добре згадайте". Фух... Думаю оце початок тижня йпм.. Але запропонувавши переглянути свої камери вони відмовились і поїхали. Декілька хвилин приходила до тями. А потім дійшло, а якщо це якісь злочинці і вони таким чином дізнаються інформацію ( без форми та службового автомобіля. Прізвище та номер авто я забулась одразу). Телефоную в поліцію. Кажу, що до мене під виглядом працівників поліції причепились злочинці. Описала авто і розказала суть розмови. Виявилося, що справді це були поліцейські.
І тепер думаю собі, а як це манера водіння? Вона що у всіх відрізняється? Сказали, що я зайшла в поворот точно так саме як водій з камер. А як ще в нього можна зайти?))
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября 2023
Вам на 102 подтвердили, что это были сотрудники? Вы серьезно?
Лама_мама• 27 ноября 2023
Манера водіння дійсно у всіх різна. Хтось спокійний водій, а хтось як понос - різкий
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Саме так. Я набрала дільничного поліцейського який закріплений за нашим районом. Сказав, що все добре. Свої.
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляЛама_мама
Ну от зранку я варіант #2, а вечері - 1. В мене немає стабільної манери водіння.
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляparele
Смешно, простите)))
Зараз вже смішно)
Але в момент Х я мало свідомість не втратила.
ЧукИГеки• 27 ноября 2023
А як блимають фарами, щоб зупинитися? Чи вони нормально блимали, проблисковими маячками?
іронічна антитеза• 27 ноября 2023
По разному можно входить в поворот. Кто-то тормозит до начала поворота, а в повороте газует, кто-то тормозит во время поворота.
Бесбардак• 27 ноября 2023
Ну такое, я б с ними на общалась в темном месте без соседей
А корочками вообще смешно махать, вот мне лично можно помахать чем угодно, откуда я разбираюсь
Или все атрибуты полиции внешние или досвидос
Панна Кота• 27 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
сподівались чоловіка мобілізувати прямо з салону авто?
ПростоБелка• 27 ноября 2023
Удивительно что вы по теперешним временам останавливаетесь если какая-то машина мигает вам фарами.
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Там не було проблискових. Там ні форми, ні авто. Тільки посвідчення і то лише один його пред´явив.
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
ох и хфантазия у афтара)))
Фантазія у мене гарна. Але ситуація справді реальна( Навіть від стресу голова розболілась.
наКоблучках• 27 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Откуда участковый знает, кто вас тормознул? Участковые и опера - это совсем разные подразделения, они не в курсе о работе друг друга.
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Зупинилась бо додому приїхала.
Баба Йога• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Де Ви це прочитали?
Баба Йога• 27 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А як Ви ’ своїх’ описали. Номер машини не запам´ятали. Номер посвідчення записали чи прізвище поліцейського?
ЯблокоРаздора• 27 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Чекайте, автор ще не придумала. Спочатку в поліцію вона подзвонила, потім вже уточнила, що до дільничного))
Та_шо_ж_таке
• 27 ноября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Автор мила посуд)
Дільничий це хіба не поліція?)
Баба Йога• 29 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Автор мила посуд)
Дільничий це хіба не поліція?)
Так, як Ви дільничному ’ своїх’ описали?
Та_шо_ж_таке
• 02 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
Назвала марку та колір авто і розказала зміст розмови.
Вони ще й сьогодні у мене були. Писали протокол допиту свідка. І і сусідів також. Зафіксували номера телефонів всіх членів сім´ї.