дожену і ощасливлю• 27 ноября 2023

Що краще виглядати молодше свого віку чи на свій вік?

Натрапила на фото дівчат, які молодше за мене. Але виглядають старше за рахунок високого зросту, розвиненої фігури і рис обличчя. Я ж сама не висока, дрібними рисами обличчя і дуже худою фігурою, без жіночних рис. Інколи навіть заздрю їм, бо сприймають їх більш серйозно і виглядають вони як жінки. Через це навіть боюся знайомитися з чоловіками, бо на їх фоні не вважаю себе привабливою.
Невгамовна сила• 27 ноября 2023
Це генетика, і нічого з цим не вдієш

А ось і я• 27 ноября 2023
Лучше с мозгами
КартаБезКомиссий• 27 ноября 2023
Пійдіть до косметолога, зробіть гармонізацію рис обличчя. Фігуру зробіть спортом
автор дожену і ощасливлю • 27 ноября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Що таке гармонізація рис обличчя?
Тирамісу на терасі• 27 ноября 2023
Неначе щось можна змінити. Як там,: приймай себе такою як ти є)
Просто Фіфа• 27 ноября 2023
Кому краще?
Marmu• 27 ноября 2023
Автор, вам 18 чи що?) треба уміти обіграти будт-яку фігуру. Он візьміть Крістен Стюарт - і стала ж якось мега зіркою) тому шукайти зірку гарну подібного собі типажу для натхнення
Ответ дляMarmu
Я б не сказала, що Крістен Стюарт низька
Marmu• 27 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Крістіна Річі підійде? я так сказала, щоб навести на думку

Riesling• 27 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Що таке гармонізація рис обличчя?
Ну как шо?
Губьі надуть
Брови набить
Ресницьі наклеить
Нос подпилить
Залить все ботоксом
И красотка
А и угльі джоли - куда ж без них
Глубоководная селедка• 27 ноября 2023
а як виглядати на свій вік?
от мені приміром 50. якою я повинна бути?
tushka123• 27 ноября 2023
У вас каша в голове. Что лучше, кому лучше, зачем лучше, не воспринимают себя на их фоне..... Как рост может добавить/убавить возраст? Черты лица....Внешность обманчива, рост не при чем. Важнее наличие мозгов в голове и умение ими пользоваться. Будьте собой и всё будет нормально, не нужно стремиться к мифическим идеалам и общим стандартам моды.
Морожена_курка• 27 ноября 2023
Радуйтесь
Файна_зупка• 27 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Це генетика, і нічого з цим не вдієш
Це ще спосіб життя. Не розїстися, не обабитися
Нічний дожор• 27 ноября 2023
Прикольно, когда женщина маленькая и хрупкая, в 35 выглядит на 30. И рядом ее муж 25 лет, а визуально выглядит на 30 или 32.

Обожаю такие пары)
Файна_зупка• 27 ноября 2023
Ответ дляRiesling
Ну как шо?
Губьі надуть
Брови набить
Ресницьі наклеить
Нос подпилить
Залить все ботоксом
И красотка
А и угльі джоли - куда ж без них
А волосы нарастить? Забыли
Ms. Доброта• 27 ноября 2023
Краще бути впевненою в собі і не порівнювати себе з іншими. В кожній жінці є своя чарівність,головне - це розуміти та любити в собі
Невгамовна сила• 27 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Я думаю, це теж генетично зумовлено - вміння тримати себе в руках, дисципліна, догляд. Сумніваюся, що цього можна навчитися, треба таким вродитися
Ванна Тазиковна• 27 ноября 2023
Сколько вам лет?

Ответ дляВанна Тазиковна
Сколько вам лет?
Виправлялочка• 27 ноября 2023
Мне было приятно, когда к 30 лет мне пиво не поддали в магазине
Ванна Тазиковна• 27 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы всегда можете добавлять себе лет одеждой, макияжем, чтобы казаться старше. Но после 35 примерно вам точно захочется казаться моложе. Вот здесь вам ваша природа и поможет.