маска Ілона• 27 ноября 2023
Я фанат трилогії Планета мавп
Я тільки того року відкрила для себе цей фільм. Всі 3 частини класні. Передивилась разів 6.
Ось знову на новому каналі знайшла і подивилась. До чого прониклива історія Цезаря. Хто не бачив подивіться. З дітьми теж цікаво
Все знаю від і до• 28 ноября 2023
Я бачила тільки один, напевно з останніх, дуже вразила сцена , коли мавпи перебиралися в тумані через міст, мощно
Скокмоно - стокнуно• 28 ноября 2023
А первый фильм вы смотрели? Он конечно старенький 1968 года, но тоже со смыслом.
маска Ілона
• 28 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
От перший не сподобався. 3 наступних дуже
Силиконочка• 29 ноября 2023
Суперский фильм и все остальные фильмы из этой серии. Вот что бывает, когда тупейшие дикие приматы, как сейчас африканцы дикари, захватывают цивилизованные страны