Потішаюся• 28 ноября 2023

Не хочу контактов

После того как муж бросил, мы уехали с ребёнком к моей матери в другой город . Пишет и требует чтобы показывала по видео связи ребёнка. Ребенку 1,5 года . Я не хочу контактировать с ним никак. Ребёнок сам звонить не может . Что посоветуете?
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Офіційно розлучитися, і встановити через суд, коли може приїздити чоловік і бути з дитиною. Хоче бачити, хай їде і проводить з нею час. Можна під вашим наглядом, можна, як домовитеся. А то він зовсім полегшити собі життя хочн. Не напрягатися, і бачити дитину по відео.

Клевотница• 28 ноября 2023
Не беріть телефон
Життє Бентежне• 28 ноября 2023
Ви неправильно себе поводите.
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви неправильно себе поводите.
А хто правила установлює?
Життє Бентежне• 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А хто правила установлює?
Закон і здоровий глузд.
Все возможно• 28 ноября 2023
А кроме требований показывать ребенка, что он делает? Если обеспечивает ребенка, то его требование как отца вполне логично. Здесь уже нужно учитывать не только ваши хотелки. Если же требует и на этом все, то пусть идёт в ..опу
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Закон і здоровий глузд.
Так в чому не правильно, що не хоче показувати? Мова ж про це іде.
Ластовиння• 28 ноября 2023
Розділіть поняття ’чоловік’ і ’ тато’. Тато- це назавжди, хочете ви того чи ні. І ви вирішили за дитину, що він їй не потрібен. Нехай вона виросте і сама визначиться.
Чоловік покинув вас, як дружину, але - якщо цікавиться дитиною, то її не кидав, виходить? Чи окрім ’покажи’ більше нічого?
Зупка_цем• 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А почему бы не по человечески ? Показать ребенка.
Сейчас в авторе и в вас говорит злость на бывшего. А ребенок ни при чем.

Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Тому полегшимо татові життя, хай не їде до дитини, а спілкується по відео.
Баба Йога• 28 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Ребенку 1.5 года он его бросил. В каком месте он папа? В штанах?
Баба Йога• 28 ноября 2023
Ответ дляЗупка_цем
А почему это папа не может по человечески приехать к ребенку? И провести с ним время?
автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви неправильно себе поводите.
А як правильно ?
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Во мне? Я ще ніколи не розлучалася за 25 років))) Але, полегшувати життя татові, з якого дива? Хоче дитину бачити, хай їде до дитини. А то жінка і тут винна все для нього зробити, що б не напрягався.
автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Он дает меньше алиментов .
автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Точно
автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Не хочет
Ластовиння• 28 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Автор написала, що він кинув її. У тексті немає того, що він кинув дитину ( читаю: телефонує, хоче бачити, інших даних нема - може він і допомагає)
Чоловік і жінка іноді розлучаються - це життя. Тато і дитина - це назавжди. Навіть, якщо номінально. Може змінити 10 дружин, 20 чоловіків. дітей - змінити не можна, як і батьків.
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Не хочет
Це його проблеми. Подавайте на розлучення, на аліменти на себе і дитину. А він, як хоче бачити дитину, хай в суд подає, що б встановили час побачень з дитиною, чи графік, чи дні. Те що він хоче і не хоче, вас повинно стороною обходити.

автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Кинул меня с маленьким ребёнком ! Так лучше ?
Баба Йога• 28 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
А также он прекрасно знает куда она с ребенком уехала. И что сделал? Правильно ничего что нарушит его комфорт. Просто покажи по видео ..
Прям отец года.
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
То чого такий люблячий тато не підніме булки і не приїде, що б побачити дитину. Тато то ж назавжди?) Читайте автора: тато не хоче їхати до дитини, він полегшити хоче собі життя за рахунок автора. Автор повинна показувати йому дитину по відео.
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Ви подали на розлучення?
автор Потішаюся • 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Ви подали на розлучення?
Еще нет
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Еще нет
Ну то подавайте, адіменти на себе і дитину. А хоче бачити дитину, хай приїздить до неї.
Клевотница• 28 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
В якому місці він його бросив?Відношення між чоловіком і жінкою взагалі не мають відношення до дитини.Може дитині він і допомагати хоче і спілкуватися.Я розлучилася,а діти до чого?Спілкуються собі.
Клевотница• 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Автора приїзди влаштують?
ИграйМойГормон• 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А якщо інше місто це за 600 км, не сильно наїздишся. З такими ’не хочу’ можна взагалі лишити дитину батьківської уваги і аліментів також, а в потім все життя бути винною.
Все возможно• 28 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Он дает меньше алиментов .
Тогда пусть сначала станет отцом, а потом требует соответствующего к себе отношения.
Все возможно• 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Думаю автору від його візитів легше не стане, тільки ще переживати куди він її повів і чим нагодував.