Оказалось, что наша коляска не едет по снегу((
Теперь я не знаю, что покупать, коляску на 3-4 месяца или может санки? Но я сомневаюсь, что в санках ребенок будет сидеть не пристегнутым. Возможно есть какие-то санки, в которые можно посадить ребёнка и он не выпадет с них. Если такие существуют, дайте наводку пожалуйста, в какую сторону смотреть.
Спасибо
Ребенку 1,3 м. почти
Спасибо
Ребенку 1,3 м. почти
Стрекоза любви• 28 ноября 2023
Дивіться на погодні умови у вашому регіоні. Я зараз у Вінниці живу, тут не такі зими, як були в Харкові, снігу набагато менше. Для мене санки це лише як забава для дитини. Як засіб пересування взагалі не розглядала.
У вашому разі можливо вживану коляску з великими колесами подивитися, щоб менше фінансів витрачати.
Ответ дляСтрекоза любви
Ой , тут где я со снегом надолго, на всю зиму. Поэтому ищу альтернативу
Ой спасибо девочки за подсказку про лыжи, вижу есть на сайбекс лыжи, я и не знала, что лыжи на коляску бывают
🌸🌸🌸
Ответ дляKometka
Вона застряє?
У мене міос. Ще не пробували по снігу. Зараз на Jane іздимо
Ага, вышли только посмотрели на тот снег, пытались к парку пробраться, не смогли, хотя дорожка почищена, но все равно засыпает снегом.
Вот по такой дорожке, она уже не едет
Ответ дляLady Luck 99
Вот по такой дорожке, она уже не едет
Я коли міос купувала, то мені дівчина в магазині розказала, що в міос краща амортизація, ніж у пріам. У неї обидві ці коляски були. Що можу сказати, живемо за містом, дорога не асфальтована, міос просто літає по ній. Але по снігу ще не пробували).
Ой! А нащо вам в ліс йти з дитиною взимку?
По суті:
- зафіксуйте передні колеса на своєму візочку. Вони у вас великі, проблем не має бути
- якщо таки треба йти з дитиною в ліс, то беріть санки. Але треба розуміти, що санки не візочок. В них їхати холодно. Навіть у мішку. Ну і тягнути за собою ви їх довго не зможете. Треба з ручкою, щоб штовхати.
Але з цими санками тільки в ліс. В магазинах ви їх задовбаєтеся нести. І санки, і дитину, і сумки
По суті:
Tuchka v nebe• 28 ноября 2023
Сані взимку як спосіб пересування для такого віку - брєд( дитина може випасти, перевернутися, може машина з-за кутка вискочити і поки ті сані кудись відтягнеш. Якщо засне дитина на прогулянці, в санях не поспиш нормально. А як заїхати в аптеку, супермаркет, перейти трасу без снігу, трц?