Чарівне зіллячко• 28 ноября 2023

Написати йому чи не варто?

Ще влітку вперше за довгий час зустрілись з хлопцем з яким була симпатія один до одного на спільній церемонії. Мило поспілкувались, поговорили про те, хто чим займається, обмінялись номерами. Але він так і не написав. Вже минуло пів року. Кожного дня з того моменту думала про кожне його слово, кожен його погляд, дотик, посмішку... боялась виглядати липучкою в його очах.
Яжбоматуся• 28 ноября 2023
Не надо🤣

Моя улюблена страшко• 28 ноября 2023
Автор, а с каких его поступков Вы решили, что есть взаимная симпатия? Конечно не писать
Сонячний день• 28 ноября 2023
Можна написати щось нейтральне.
Або відео з тік току переслати. А потім слідкувати за його реакцією
Зоряний Шлях• 28 ноября 2023
нет конечно)посмотрите фильм обещать не значит жениться или вы ему не нравитесь
Радостина• 28 ноября 2023
Мужчина не пишет и не звонит только по двум причинам:
1.ВЫ ЕМУ НЕ ИНТЕРЕСНЫ
2. ОН УМЕР

Но если вас не беспокоит его игнор или холодная переписка без продолжения и вы хотите удостовериться что и как-напишите.
То хоть будете знать окончательно.

Может он ваши координаты потерял,как вариант.
Я бы написала на вашем месте и поставила точку
Глас_Народа• 28 ноября 2023
Мені здається, що не треба писати. Я писала і мені відповіли аби отстала. Ну я більше й не писала. А взагалі коли мені хтось пише і я не хочу спілкуватися, я можу ввічливо відповісти, але якщо людина продовжує строчити я їй прямо скажу, щоб не морочити голову їй
D_A_V• 28 ноября 2023
вже запізно - треба не мріяти,та вчасно діяти
багато дівчат мріцниці - буває роками щось вигадали та мріюта в людини життя змінюється кожного дня
Миззери• 28 ноября 2023
Ответ дляРадостина
1.ВЫ ЕМУ НЕ ИНТЕРЕСНЫ
2. ОН УМЕР

То хоть будете знать окончательно.

Согласна
И лучше написать и уж разочароваться чем полгода каждое слово вспоминать
Дама_из_рекламы• 28 ноября 2023
Напишите и забудьте. А то, когда будет под 80, будете сожалеть.

Катерина-5e78• 28 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Согласна
💯
Радостина• 28 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Согласна
Так и я о том же...
Чего мучиться....
Ну не сложится переписка-делов то.
Анчо Ус• 28 ноября 2023
Ответ дляРадостина
1.ВЫ ЕМУ НЕ ИНТЕРЕСНЫ
2. ОН УМЕР

То хоть будете знать окончательно.

У меня отношения больше года. Знакомит с родственниками, друзьями, родителями, детьми, все выходные вместе. Переписка максимум спокойной ночи и то, часто я пишу. Помирает ежевечерне или я ему неинтересна?
Катерина-5e78• 28 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
А ось як вважаєте, хлопець пішов, бо не виніс мене
Написала, вибачилась за поведінку свою , він відповідав, жартував, нібито все ок
Але нікуди не запросив, чому не сказав, все закінчено , розуміє, що після місяця не спілкування я все ще думаю про нього, раз пишу, тіпа дуже ввічливий?
Глас_Народа• 28 ноября 2023
Ответ дляКатерина-5e78
Тому що всі сцикуни сказати правду і тримають людей про запас, я так думаю
Доставучая• 28 ноября 2023
Якщо дуже сподобався, то можна щось нейтральне написати, просто запитати як справи і все. Не вішатися) Якщо Ваше, то діло піде далі, а ні — окей, Ви спробували і побачили, що це не те)
Катерина-5e78• 28 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
Згодна, давно треба будо так зробити, щоб не мучати себе) так будете знати точно
Шальная коклетка• 28 ноября 2023
Привітайте з новим роком чи Різдвом..
Не пишіть як у нього справи, це занудство.
А так, на хвилі хорошого настрою взяли й привітали знайомого,
Реакцію побачите самі.
Якщо відповість холодно, ви все й так зрозумієте.
Радостина• 29 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Вы внимательно читали автора?
После знакомства и обмена телефонами он не позвонил.
При чем тут отношения больше года и знакомства с семьёй. У автора совершенно другая ситуация.