За ким я буду?• 29 ноября 2023
Ви щороку робите ТО машини, якщо користуєтесь нею 1-2 рази на тиждень?
Результат:
вже голосів:
35 (68.63%)
Щороку
10 (19.61%)
Не щороку
6 (11.76%)
Результати
Та не реву я• 29 ноября 2023
Зазвичай щороку. В мене ТО безкоштовно під час шиномонтажу на сто.
Рідини і масла міняю по пробігу, але і виходить раз в 1.5 року десь
Зашла на 5минут• 29 ноября 2023
Так, раз на рік або на 15 тисяч. А це як раз раз на рік і виходить.
долой_лама• 29 ноября 2023
Я часто езжу и много, у меня выходит чаще чем раз в год плановое ТО (по километражу), плюс я каждый раз на СТО спрашиваю когда в следующий раз заехать, и нужно ли что-то менять. Но сейчас машина относительно новая (взяла с 30 тысячами пробега), то меньше геморроя, была когда под 200 тысяч, то там уже постоянно что-то нужно было менять.
Джавеліна• 29 ноября 2023
Пробіг 5-6 тис. за рік. Роблю ТО раз на рік без різниці авто на гаранії чи ні.
Джавеліна• 29 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Не делаю, масло меняю, фильтра, что ещё там смотреть?
Заміна масла, фільтрів - це і є ТО.
Поліпривіт всім• 29 ноября 2023
Роблю,бо можу поїхати до дітей за кордон,то там що буду робити,як несправність.Люба ситуація,це тисячі євро.А так,технічно ідеально,то меньше ризиків.
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Це треба дивитися в кожному випадку.
В мене заміну мастила треба робити раз на 15 тис км, або раз на рік.
Але!
За той рік я накатала всього 3 тис км, тож заміну мастила вирішила не робити, бо до цього завжди лила дороге мастило щороку, тож вони в нормальному стані. Нічого з двигуном такому випадку не буде.
Фільтра теж не міняла, салонний пропилосмокчила, а для двигуна- він в ідеалі.
Але!
Це авто б.у. , мені пофігу на гарантії. А у знайомій нова від салону, треба робити кожен рік платно.
Але!
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Тормозні колодки/диски, ходовку на ямі/підъйомнику, перевірка всіх рідин доступних для огляду. Це якщо по мінімуму окрім заміни мастила та фільтрів.
VitalinkaGL• 29 ноября 2023
В Украине делали раз в год.Ездили мало.
В ВБ купили сейчас и тут без вариантов,МОТ раз в год,хоть и целый год стояла-безопасность прежде всего.
Но тут у них строго,т.к.машины на ходу от 200 фунтов,нашу взяли за 1000,может быть все что угодно)
наКоблучках• 29 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Заміна масла, фільтрів - це і є ТО.
Нет конечно. Это ещё проверка рулевого управления, холостого хода, аккумулятора, системы охлаждения и многое другое.
Проходить нужно каждые 10-15 тыс км но не реже раза в год.
И для автора - чем больше стоит авто, тем больше ему нужно ТО
НаливайКа• 29 ноября 2023
Было Рено.
8 лет ездили. Неубиваемое. Замена масла и тормозные колодки. Фильтра.
Всё. Не знаю, как можно ещё что-то повредить, на какой скорости гонять, по каким дорогам....
Да, может потечь радиатор у любой машины, но это решается очень быстро - без сервиса.
Про станции ТО - разводняк - всё норм, но развод и скачивание денег((
Бизнес...
У нас был свой мастер. За 8 лет, он говорил, а что ремонтировать? Всё норм) Но это у него от Бога был дар)
Подтянул какой-то тросик, и всё...
Бизнес...
Подтянул какой-то тросик, и всё...
Потринділиця• 29 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Муж на велосипеде 5-6 тис за год проезжает.
Пургену мне• 29 ноября 2023
У меня машина на гарантии, все то делаю по регламенту ( езжу только по выходным)
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Каждый год делаем стабильно. Пока на гарантии и обязаны делать, но на предыдущей даже когда заканчивалась гарантия все равно по графику, независимо от того проехали мы километраж нужный или нет.
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Це треба дивитися в кожному випадку.
Але!
Масло-це ж не все то. ТО - це ваша безпека.
Особливо, якщо авто бу. Це виявлення та усунення проблеми до її прояви.
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну авжеж. Але для більшості це і є ТО.
Я в курсі що є і таке. Але всі це роблять?)
Щоденне обслуговування має на увазі під собою контроль стану наступних агрегатів: спідометр, датчики, гальмівна система, система рульового управління, фари і сигналізація. Перевірка рівня масла, палива, охолоджувальної і гальмівної рідин так само відноситься до щоденних обов´язків автомобіліста.
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ну авжеж. Але для більшості це і є ТО.
До чого тут щоденні обов´язки? ) я не знаю людей які не роблять ТО. Серед моїх знайомих всі це роблять. Щодо щоденних, які ви описали, то їх поекрасно показує лампочка чек, в нас нещодавно був, наприклад і післ ТО. Виявились проблеми в топливній системі через заправку на окко. Навіть, враховуючи,що машина на гарантії і ТО платне, топливна система в гарантію не входить, платили ще і за ремонт майже 11 тисяч. А що робити? Машина- це трати. Коли людина її купляє,вона повинна бути до цього готова.
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я знаю таких людей. Нажаль.
Лампочка чек фіксує вже проблему. Якщо ти їдеш в дорогу - то це не є айс. Тому зазвичай можна перевірити хоч іноді рівень/стан рідин або візуальний огляд підкапотного простору. Бо навіть омивайка зараз дуже потрібна, а коли в мене світиться індикатор омивайки- її вже немає в бачку. Також і з моторним мастилом. Його стан і ріаень я перевіряю щупом. Бо авто старе, і я знаю що мастило уходить не від заміни до заміни. І багато іншого, особливо якщо це старе авто і ти знаєш які саме є проблеми.
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Я знаю таких людей. Нажаль.
Ну це вибір кожного, звичайно.
Я розумію, що все залежить від доходів. Ми це все не перевіряємо, тому що раз на рік ТО робиться стабільно і цього вистачає, в принципі. Омивайку зрозуміло, коли перестає вже прискати ))
Просто для мене ТО -це безпека. Рідина рідиною, але є багато іншого є,що потрібно дивитись.
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну це вибір кожного, звичайно.
Так, погоджуюсь.
Якщо людина завжди підтримує справність авто - то саме невелике ТО і буде заключатися в вказаних діях.
А так- да, треба загоняти авто на СТО і хай дивляться. Але на нормальне сто. Я вже не кажу про розвал/сходження/балансування, що треба робити після кожної заміни ризини, фактично я роблю лише балансування, бо щоб зробити розвал/сходження - треба перебрати задню підвиску, де зрізати закіпівщі болти треба...
Тож якось так.
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, погоджуюсь.
Тож якось так.
Там просто ще є моменти, які вже з часом підходять. Я в цьому не розбираюсь, але на якомусь кіломентражі, наприклад, на старій машині чоловік знав, що підходить вже до заміни ременю грм і т.д... десь він це читає, може в сервісній книжці, не знаю. І на ТО дивляться вже. Буває,що потрібно робити, а буває кажуть,що ще можна їздити. Ми якось звикли на фірмовому обслуговувати, стару машину вже пізніше перевели до іншого майстра. Просто чоловік везе машину, йому кажуть на ТО,що треба цього разу робити, він вже замовляє деталі і робить все окремо потім та сплачує тільки за роботу. Зараз на гарантії ця машина поки що, то тут нічого не робимо і не можемо свої деталі ,бо з гарантії злітить.
Домашня Зюзя• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так, це теж необхідно. Це регламентне ТО. В нас ремень грм дуже важливий, бо якщо рветься- гнуться клапани. А з ременем заміна зазвичай помпи, роліка тощо (щоб не лазити зазря, бо по грошам за роботу отдаково).
После шести ни-ни• 29 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, я ремень як приклад просто навела,що згадала ))
Джавеліна• 29 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
А я на авто 5-6 тис.))) Просто відстані невеликі у мене, але троє дітей і треба їх в школу/зі школи, на гуртки возити. А я ще й працюю, тож на громадському транспорті нереально все встигати.