Злюка бобер• 29 ноября 2023
Що це в мене. Харчуюсь більш менш правильно. Розказую симптоми.
Турбує ввечері. Живіт здуває, гази...
Харчуюсь більш менш нормально. Не вживаю молочки, цукор і хліб...їм овочі, яйця, насіння і горіхи.
Останній прийом їжі в 18-40. Вечеряю гречкою і вареною куркою ...
Не розумію
Тут до лікаря не потрапити. Можливо хтось з порадниць підкаже що це. Бо вже плачу
Не розумію
Tanya_Krivets• 29 ноября 2023
Синдром раздраженного кишечника. Успокоительное. Мне кажется врачи сейчас всем єто говорят
Наизнанку• 29 ноября 2023
Насіння, горіхи можуть давати здуття. Вони жирнуваті, підшлункова не справляється
Лгин• 29 ноября 2023
Гречка та овочі дають вздуття. Гречка це майже бобовий і ввечері таке не можна. Поверніть стр та кисломолочний сир (творог).
Злюка бобер
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Не можу...часткова непереносимість. Здавала аналізи ще кілька років тому. То відмовилась від молочки
Борода• 29 ноября 2023
Ответ дляTanya_Krivets
Згодна
Кусман Сиру• 29 ноября 2023
Было подобное, пропила панкреатин. Стараюсь не есть выпечку и яблоки, от них стльно пучит.
Злюка бобер
• 29 ноября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Хліба взагалі не їм
Злюка бобер
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Я ввечері овочі не вживаю. Тільки гречка і курка варена
Кусман Сиру• 29 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Хліба взагалі не їм
Блинчики и все что мучное не едите?
Бойцовская• 29 ноября 2023
Якась їжа дає такий ефект. Може молочка, може сирі овочі. Мене наприклад на горіхи пучить
Пустощі-веселощі• 29 ноября 2023
у вас не намечаются КД ?
у меня перед ними раздувает как шар, неважно что я ем
Бойцовская• 29 ноября 2023
Ответ дляTanya_Krivets
Очередная чушь
Українська Мрія• 29 ноября 2023
Я когда так питаюсь, тоже живот раздувает. Когда ем хлеб, кисломолочку и тд, то все нормально. И заметила, что у меня так когда много белка в рационе
Бойцовская• 29 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Залиште тверді білі сири (пармезан овечий), фету імпортну.
Неначасі• 29 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Сейчас же полно безлактозного? Ешьте рыбу вечером с рисом или омлет
Потребую апгрейду• 29 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
У вас не вистачає жирів і клітковини, для повноцінного прийому їжі. Гречка це вуглевод, курка - білки, де жири, клітковина?
АнтиТанкист• 29 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Что за ерунда))
В курятине полно жиров, а в гречке клетчатки. Вы хоть состав продуктов сначала изучите, а потом советуйте
Злюка бобер
• 29 ноября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Блинчики и все что мучное не едите?
Ні, не їм
АнтиТанкист• 29 ноября 2023
Автор, у вас какое-то нарушение работы ЖКТ, может желчного или поджелудочной. Вам нужно обследоваться, тк это может не сильно зависеть от рациона
Бойцовская• 29 ноября 2023
Ответ дляБорода
Чому?
Бо на стрес списують зараз буквально все. А часто не він винен.
Потребую апгрейду• 29 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Что за ерунда))
В филе жиры, не смешите. Гречка не заменит овощи и фрукты, так что вы сами, для начала, изучите как и что полезно есть, а потом других пытайтесь учить.
Смажена полуничка• 29 ноября 2023
спробуйте виключати якийсь із інгредієнтів - так і визначите, який дає здуття. В мене була аналогічна проблема - шляхом виключення продуктів, зрозуміла, що це від надлишку вуглеводів, а саме клітковини. Майже повністю відмовилась від каш і хлібу - проблема зникла.
КохайтесьЧорнобровi• 29 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Бред
Бойцовская• 29 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Что за ерунда))
Який жир в грудці???
КохайтесьЧорнобровi• 29 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Верно
Бойцовская• 29 ноября 2023
Автор, це нестача жирів і клітковини. Які овочі істе? Тільки не пишіть що огірки/помідори
Потребую апгрейду• 29 ноября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Бред
Для вас бред, для меня нормальное питание, когда есть нормальный баланс беков жиров и углеводов, а не запихаться каждый день гречкой с курицей.