Миловидна леді• 29 ноября 2023

Які другі страви готуєте?

Дівчата, порадьте що приготувати з других страв. Щоб рецепт був із простих. Типу перемішайте всі інгрідієнти.
Готую солянку, олів"є, запечу буженіну. Ще сирники будуть.
А от з другими стравами проблема. Плов тільки поїли, запечену картоплю з м"ясом теж нещодавно готувала.
Фляшка на трьох• 29 ноября 2023
Різотто з млрепродуктами сьогодні робила: рис, мексиканська суміш і морський коктейль з атб
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Тік ток
Фляшка на трьох• 29 ноября 2023
Макарони з грибами у вкршковому соусі
Like-995b• 29 ноября 2023
Я часто делаю куриное филе по китайски с кунжутом. Быстро и просто. К нему гарнир . Еще отбивные и курицу запеченую. Гарнир любой
автор Миловидна леді • 29 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
а з тим коктейлем що робите? Просто розморожений, чи відварюєте?
автор Миловидна леді • 29 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
це як з кунжутом філе?
Like-995b• 29 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
це як з кунжутом філе?
https://www.russianfood.com/recipes/recipe.php?rid... Вибачте , рос сайт
Оцененная• 29 ноября 2023
Сегодня отбивные и макароны
Вчера курфиле тушеное с мексиканской смесью и спагетти
До этого
печень куриная в сметане и рис
тушеная картошка с курицей
гречка с грибами и тефтелями
жареная картошка с селедкой
тушеная капуста с колбасками
овощное рагу с котлетами
куриные бедра с яблоками и булгур

Короче, я не заморачиваюсь, питание простое, на заморочки нет времени и ручки не из того места
Tasya-Natusya• 29 ноября 2023
В мене сьогодні окунь червоний на грилі.
автор Миловидна леді • 29 ноября 2023
Ответ дляОцененная
Сегодня отбивные и макароны
До этого
печень куриная в сметане и рис
тушеная картошка с курицей
гречка с грибами и тефтелями
жареная картошка с селедкой
тушеная капуста с колбасками
овощное рагу с котлетами
куриные бедра с яблоками и булгур

я така ж. Мої улюблені рецепти: змішати всі інгрідієнти
Фляшка на трьох• 29 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Розморозила, в мультиварку на жарку на кілька хвилин з олією оливковою, щоб побулькало, потім суміш, воно все пускає сік, тушиться хвилин 7 після закипання, спеції, сіль, рис, вода, перемішала і на режим плов.
Фляшка на трьох• 29 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
А я роблю тільки не філе, а курячі крила-стенга, гомілки, що є.
Khmelnichanka• 29 ноября 2023
В мене все просте. Гречка з грибами, макарони під сиром, рис із овочами, запечена картопля, яєшня з помідорами, булгур з м´ясом і т.п. Запікаю рибу, м´ясо, оврчі в аеро-грилі. Трьохповерхових страв не готую.
4есотка• 29 ноября 2023
Ну якесь занадто об´ємне запитання. Я як начну тут писати ’другі страви’, то символів не хватить. А я готую швидко і не заморочливо. Але... м ясні чи рибні? овочеві може або з молочних продуктів? Ну безліч страв. Те, що ви перерахували, що ви готуєте, то ж мізер. Фантазуйте. І не заморочуйтесь. Ось стала, наприклад, навпроти мясного відділу, а там фарш по акції. Все) Фантазуйте з нього: фрікаделькі, котлетки, макарони по-флотськи, брізолі і в такому ж дусі) В меле маленький дохід. але завжди щось різне. От би мені більше грошів, то я б не парилась (думаю, що піцу готову жерли б через день)))))
автор Миловидна леді • 29 ноября 2023
Ответ для4есотка
набридає та піца через день
4есотка• 29 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
набридає та піца через день
Та це - репліка) Я ж не про те. Коли є кошти, то вибір страв широкий. А коли потрібно вписатися у 120 грн... важко. Ось я вчора купила крем-сир, а він мені не сподобався зовсім (купувала, щоб в обід на роботі бутики під чай). Але, наприклад. намастити їм лаваші та туди червоної рибки слайсами, зелені... оооооо... шикарні роли малій у школу та і мені на роботу. Але немає червоної риби у холодильнику))) Тому на завтра (планую з вечора, бо дитина сама після школи і їсти треба), будуть рублені биточки з філе та рис.
Накладні мюслі• 29 ноября 2023
сегодня запекла картошку дольками в кожуре с мини морковкой, луком дольками, цветной капустой и специями в рукаве.
без мяса вышло очень вкусно и не жирно.

люблю рис с овощами
лапшу по- тайский
спагетти или другие макароны с фаршем/рыбой или грибами/замороженными овощами
чечевицу ( из нее оч вкусный турецкий суп пюре выходит)
бендерыки покупаю но если руки оттуда можно и самой (с мясом или сыр+зелень)
рыба/мясо на гриле
колбаски на гриле
лаваши с начинками
бургеры
Чесно брешу• 29 ноября 2023
Плов, карбонара, печеня з картоплі і м’яса.
автор Миловидна леді • 29 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
плов та печеню тільки їли)))