Як_наготую...• 30 ноября 2023

        Замовлення на Розетці
Замовила в понеділок. Продавець не Розетка, але замовлення іде на їх пункт видачі безкоштовно. Замовила в понеділок і мене охопив страх, що воно затримається в дорозі. Замовляла не собі, для садочка попросили і треба на понеділок крайній строк, тобто забрати в неділю, якщо вони працюють. Нафіга я там замовила, не знаю. Але переглянула свої раніше замовлення, все приходило за 2-3 дні.
І от думаю, якщо сьогодні не прийде, замовити в іншому місці новою поштою.
А з цим що буде, якщо не забрати? Я його оплатила. Гроші мені повернуться, чи ні? Чи може частина повернеться, знімуть за доставку?

                    Мамина квіточка• 30 ноября 2023

		Ми живемо в війні та форс-мажорах. Вас «охопив страх» з-за садка? Схаменіться вже. Як приїде і дякуйте за це.

                    Сусідка знизу• 30 ноября 2023

		Вам повернеться вся сума. За доставку візьмуть з продавця товару (насправді вона не безкоштовна). До неділі приїде .

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляРекламама

                        Напишите продавцу, узнайте когда отправили товар

		В понеділок відправили. Але там не відслідковується де саме зараз замовлення, так як в додатку НП.

Цирк на дроті• 30 ноября 2023

		От чим ви думали? Що потім продавцю робити? Як ви такий тривожний покупець, то уточнюйте дату доставку. Хоча зазвичай її одразу пишуть під ціною товару. Напишіть продавцю спитайте.

Угги_в_горошек• 30 ноября 2023

		Никогда не беру то, что нужно оплатить заранее. Недавно один-единственный раз нарушила свое правило - вляпалась в брак.
А так сроки доставки зависят от продавца и дальности склада. Кто на следующий день доставляет, а чей-то товар 5-7 дней едет до пункта выдачи.

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляМамина квіточка

		Це ви заспокойтесь. Мене попросили допомогти, треба на конкретну дату. Я шукала де дешевше. Так, я переживаю, бо взяла відповідальність на себе і можу підвести людей. Яка різниця, це люди з садка, чи інші люди. Є таке слово - відповідальність.

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляСтрекозей

                        отследите заказ через бота в телеграмме.

		Там буде видно де саме воно? Бо в кабінеті розетки пише просто, що відправлено в понеділок.

Угги_в_горошек• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЦирк на дроті

		У всех 3-5 или 5-7 дней. По факту сроки ооочень разняться. И у кого уточнять, если покупка через сайт Розетка. Там вроде бы и контактов других продавцов нет.

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЦирк на дроті

		Дякую. Ваш коментар дуже цінний. Чи ви ніколи в житті помилок не робили?

ТебеОноНадось• 30 ноября 2023

		Так если уже едет, то точно прийдёт.
Если вы говорите об ответственности, то вы так не хотите поступить по отношению к продавцу, он же отправил вовремя?

                    Мамина квіточка• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Ви знаєте що таке умови форс-мажору? В них ніхто ніщо не гарантує. В мене зза шторму на два дні запізнилось. І що тепер?

Цирк на дроті• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		В додатку розетка в розділі моє листування є інфа по замовленням сторонніх продавців з їхніми контактами. Дзвоніть, пишіть питайте

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляТебеОноНадось

                        Так если уже едет, то точно прийдёт.
		Ну так я тому й питаю що буде якщо відмовлюсь. І ще ніхто мені не відповів.
Може доставка компенсується продавцю і все ок буде.
Цирк на дроті• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Хто буде компенсувати? Розетка?)) а воно їй навіщо? Вам повернуть передплату за мінусом двох доставок в кращому разі. За свої помилки самі ж і платіть.

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляМамина квіточка

		Уявляєте, знаю. Я питаю що буде, якщо відмовлюсь. Бо я в будь якому в палку буду замовляти в суботу в інших і влечу трохи на гроші з непотрібною мені річчю, яка колись таки дійде.

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЦирк на дроті

		Я хіба відмовлялась платити за доставку? Де ви таке прочитали. Готова платити. До чого ваша злість?
Мені треба хто точно знає що робити, чи просто не прийти, чи відмову оформити, щоб хоч частина коштів мені повернулась.
Карапулька• 30 ноября 2023

		Я продаю на розетке, посылки идут 3-6 дней зависит от города отправки и получения и скорость к сожалению от продавца не зависит. Если вы не забираете то продавец платит розетке 30 грн.

Лукава_Кiшка• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Немає в наявності. Перевірено. Не користуюсь цим сайтом.Для чого? Чекати пару тижнів... Є інші - безпроблемні)

                    Лукава_Кiшка• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Є. Відповідальність...І це має працювати. Але....

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляКарапулька

		Дякую!

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляКарапулька

		А відслідкувати де саме знаходиться замовлення можна?

Карапулька• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Оно пишет только принято, на РЦ, едет к получателю

Непонятно• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Вам вже відповіли в коменті 3. Гроші вам повернуться. Але ж ви хочете бути відповідальною, і не підставите продавця на оплату доставки через ваші побоювання?

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляНепонятно

		Звісно не підставлю. Напишу йому, вибачусь і перекину кошти за доставку. Може і в нього замовлю паралельно, тільки НП, якщо вони зможуть одразу відправити. Я сама продавець, але не на Розетці. Тому не треба робити з мене звіра якогось.
Я замовила в п´ятницю в обід, спішила, щоб швидше було, здавалась ще так багато часу. А вони не працювали на вихідних і відправили в понеділок. А я ж то оплатила вже в п´ятницю. І от тепер думаю, якщо якийсь форс-мажор, і не прийде за 7 днів, а інше замовити не встигну вже.
Невже всі такі правильні, ну, погано розрахувала я, думала відправка буде в суботу, і що тепер я не маю права на повернення?
Непонятно• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		При чому тут ’правильні-неправильні’? Вам дали відповідь на питання, а ви пишете, що ніхто не відповів.
Збираєтесь відшукати продавця, щоб компенсувати йому доставку у разі вимушеної відмови? Чомусь беруть сумніви, бо всі деталі можна було вточнити до покупки. Але дуже рада помилитись.
			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляНепонятно

		1. Уявляєте, я не помітила одразу ту відповідь.
2. Покупця не потрібно ніде відшукувати. Можна йому написати просто в чат. Що я і зробила вже. Але він не знає коли доставлять, знає тільки коли відправив. Далі - справа розетки. І Розетка спокійно може довезти не за обіцяних 3-5 днів, а везти 10, бо в неї виник форс-мажор. Це вже я вияснила.
3. Я сама продавець. Знаєте, що біля 10% всіх замовлень повертається, тому що так буває. Я ніколи за це не злюсь на покупців. Ніколи.
4. Не ставте ярлики людям, яких ви не знаєте. Чому вас беруть сумніви? Ви мене знаєте, знаєте щось про моє життя, мою відповідальність? Мені так погано, що я створила цю тему, близько беру все до серця, то знайте, що одна людина сьогодні почуває себе ще гірше через вас. Але я так само покладу вам ярлик - впевнена, що через це вам абсолютно не шкода.
Непонятно• 30 ноября 2023

                        Ответ дляЯк_наготую...

		Слухайте, ви таки дивна) 1. Створюєте тему, щоб отримати відповіді, і серед трьох повідомлень їх не помічаєте. 2. Бачите ярлики там, де їх немає. Бо я написала, що просто мені не віриться, але рада, якщо помиляюсь. 3. Погано почуватись гірше через звичайну розмову - то взагалі нонсенс. Робіть щось з цим, бо це дійсно проблема для вашого здоров´я. 4. Звинувачувати в цій проблемі інших людей зручно, звісно, але то не є правда)

			Як_наготую...
		• 30 ноября 2023

                        Ответ дляНепонятно

		От бачите, для вас це звичайна розмова, а для мене це безпідставні звинувачення. Теж можу припустити, що в житті ви робите такі зауваження людям, самі не розуміючи, що це не ок.
Мені і в голову б не прийшло написати людині якесь припущення, що вона підставить когось, просто через запитання чи повернеться мені вся сума, чи частина.
Я їхала в повній маршрутці, стояла, і так, якось пропустила відповідь.