А ви знаєте таких коханок, як із книги Ніки Набокової, розвідей блогерів чи з фільмів?
Ну, таких, що роками чекають, закрили себе від інших чоловіків, дітей народжують, сподіваючись так до себе переманити?
Терплять...
Ніка от пише, що так робити не можна, я з нею згідна.
Але!
При всій повазі до неї, мені здається, що таке буває рідко, що коханки лише проводять час разом з жонатими, отримують секс, позитив, гроші...
Мають ще купу запасних.
І одного разу розривають стосунки, знайшовши таких, які повністю їхні.
Все, жодної драми!
Терплять...
Але!
Мають ще купу запасних.
Все, жодної драми!
Результат:
вже голосів:
15 (41.67%)
У більшості драма
9 (25%)
Залежить від хитрості коханки
9 (25%)
Свій варіант
3 (8.33%)
То все вигадки, все простіше
Я думаю, що ті жінки які погоджуються на роль коханки (не екскорт, а саме коханка, яка закохується у жонатого мудака) мають великі вавки в голові. І якщо вони не працюють над собою, своєю самооцінкою - драма-драма дуже вірогідна.
Дівчата, що мають багато залицяльників мають нормальну самооцінку і навіть якщо і трахаються з жонатими то це типу для розваги. Там нема відносин
Ответ дляksanka_z
Та я з вами згідна і мені здається, так у більшості.
Що просто для розваги.
І то просто стереотип такий, що коханка прям чіпляється.
Ну не може вона закохатися у жонатого прям
Що просто для розваги.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ для40ка
Що просто для розваги.
Чого не може?
Ответ длячир
Почитайте сегодняшнюю новость про Назарбаева. Коханка супер красавица, мисс Казахстан, на 40 с лишним лет младше, родила двоих детей.
Ну ви не плутайте
Коханкою Назарбаєва хотіла б стати в Казахстані кожна.
Ось Наіля Аскер Заде теж має коханця, які надарував їй квартир на мільйони
Тут вже другоє
Я про звичайних
Тут вже другоє
Я про звичайних
Ответ для40ка
Що просто для розваги.
Я наколо бачу саме такі історії - коли закохується, сподівається що він перейде до неї, страждають та псують собі життя.
Color never seen before• 30 ноября 2023
Бывает, видела такую. Сначала казалось что очень её жаль - женщину обманывают, заставляют ждать неизвестно чего, она страдает. А потом стало понятно что по другому и быть не могло, тут тебе и драма, и собственная жертвенность, и не нужно строить настоящую семью, и есть кому во всех бедах быть виноватым.
Я навіть знала таку, що вкоротила через нього собі віку(. Ну як, не суто через нього, але думаю, свою роль він у її самогубстві зіграв.
Вона була коханкою кілька років. Красива, ефектна дівчина, міс університету була, мала безліч залицяльників, але ось прилипла до нього, нікого більше бачити й чути не хотіла. Через кілька років усвідомила, що це дорога в нікуди і вийшла заміж за того, хто запропонував. Народила донечку і повісилася коли їй не було ще й року.
Ответ дляksanka_z
+1 я мало знала тех кто был любовницами но все они были как раз те что годами ждали, сами и мужчину ублажали и подарки дарили и на все были согласны и это годами - только жизнь себе испортили, а в итоге мужик так и остался с женой , а если и развелся то женился вообще на третьей/пятой
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ для40ка
Ну це не комфортно для коханки.
Просто симпатія, повага, потяг може бути
🤣
А бути коханкою то комфортно?))
І як ви контролюєте чи комфортно вам закохуватися чи ні?
А бути коханкою то комфортно?))
Ответ дляksanka_z
А если, вступая в связь с мужчиной, женщина не знала, что он женат?
Ответ дляBejza
Скільки тем було про коханок, то висновок один, що вони самі тримаються за той член, бо зараз проблема знайти хоч якийсь, а вони все роблять, щоб він не втік, самі їздять на потрухеньки, самі купляють продукти, щоб не охляв, поки буде у ліжку, голодних баб вистачає
Таку маячню тільки тут читаю. В реалі бачу коханок які не проти гостьового формату стосунків через класний секс, дозвілля (звичайно за рахунок чоловіка) всебічну допомогу (в тому числі і фінансову) А за член тримаються і все роблять щоб не пішов , терплячі, рогаті дружини.
P.S. Заміжня 11 років.
Ответ дляLynx_1992
У неї міг бути просто післяпологовий психоз
Так бути може з будь якою