40ка• 30 ноября 2023

Люди тільки кажуть, що прагнуть здоров*я

У мене продовжується тема про психологів і про Свяша. Разом з другою дружиною - Юля - вони зробили... Ні, не дитину, а книжку.
"Как легко и быстро испортить жизнь себе и другим".
Суть в тому, що ми всі проблеми обираємо собі самі, отримаючи від них певні бонуси.
Ну, кому було цікаво, давно прочитали.
Тут хочу написати ось про що.
Всі плачуться, як прагнуть здоров*я і все час згадують якусь страшну загадкову хімію. Ні, не так. ХІМІЮ!
Мені ж, хронічно тверезій, завжди було дивно і без книжок Свіяша, що люди можуть очікувати здоров*я, коли в магазинах просто повно алкоголю і цигарок. І це все ж купують, так?
Про шкоду всім відомо, але...
Ні, не пропаганда здорового способу життя. Якщо кому хочеться, то хай.
Але пропоную бути чесними.
Dani777• 30 ноября 2023
вам добавится здоровья от чьей то честности перед собой?
Life is Beautiful• 30 ноября 2023
Хворіють не тільки ті, хто п´ють та смалять цигарки.
Londa___• 30 ноября 2023
Всё есть яд и всё есть лекарство - всё зависит от меры - вы же это знаете?

Не в алкоголе дело, а в самоконтроле/сознании человека.

И еще есть выражение: спасешь себя - спасешь весь мир. То есть точка силы и точка контроля - у нас внутри. А «остальной мир» сам о себе позаботится. У каждого свои задачи в этой жизни - что ему надо пройти и над чем поработать.
Rrroxy• 30 ноября 2023
Ну конечно, дойти до этого сознанием не всем дано, задуматься о том как работает организм и как на него воздействует еда/вода, и взять себя в руки, обзавестись самоорганизацией и дисциплиной - это всё ’новомодная ерунда!’
Это всё ’доморощенные психологи и диетологи’ разгоняют, чтобы доморощенные пищевые наркоманы и лентяи плохо жили, ага.
5cmhybyna• 30 ноября 2023
бігаю шодня тут лише я. А ше з мене сміються шо я дура і голову бігом не лікується. Шо з них візьмеш
Alena.i• 30 ноября 2023
Про очевидні речі пишуть книжки і продають це лохам. Молодці, що тут скажеш.
Rrroxy• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Це самозахист в них, бо як ще захистити свою лінь та відсутність знання 🤷‍♀️
VitalinkaGL• 30 ноября 2023
ну..живем там ,где все бегают,плавают и т.д.
диета такая ,сякая
это не мешает народу тариться бухлишком,фиш энд чипс,сосидж ролс и т д.,жирное,калорийное
одно не исключает другого🤣🤣🤣народ в 85-87 водит машины🤣🤣🤣и этот же народ в 85-87 пьет сухое винишко Каждый Вечер
автор 40ка • 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Ви супер, це треба багато сили волі
автор 40ка • 30 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
диета такая ,сякая
Це народ, який вижив в часи поганої медицини і природного добору
nevergerl• 02 декабря 2023
Ответ дляVitalinkaGL
диета такая ,сякая
UK?