Дуболом• 30 ноября 2023

Хто розбирається в парфумерії

Дівчата, можливо ви знаєте ці парфуми? Шукаю щось бюджетне і схоже на цей аромат. Дуже він мені сподобався, але коли ввела його в Гуглі засмутилась, ціна здається нереальною. Я ще таких дорогих парфумів не бачила. Нехай не 1 в 1, але щось дуже схоже.
Це такий аромат прекрасний, він ніби повертає мене в дитинство, окутує щастям і теплом. Буду дуже вдячна, хто зможе допомогти. В нас є Єва, можливо там є подібні, але вибір невеликий зараз.
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Kilian Angel Share

izolda500• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Kilian Angel Share
Є схожі, напишіть мені
Тень льва• 30 ноября 2023
написано же
Семенівни сусідка• 30 ноября 2023
Ответ дляТень льва
написано же
А дальше первой строчки прочесть?
Позаземний розум• 30 ноября 2023
https://alexandriafragrances.com/products/brooklyn...

Дуже достойна заміна, але теж не задарма
Ищу-брожу• 30 ноября 2023
Подивіться на фрагрантікару там пишуть аналоги
marina1927• 30 ноября 2023
Alhambra kismet angel цена очень доступная. Аромат клон

Тень льва• 30 ноября 2023
проще на разлив купить 10 мл
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляПозаземний розум

Ойойой ціна
Не рахую, а вважаю• 30 ноября 2023
30$ стоит набор из пробников на оф.сайте Килиан, есть готовые наборы, есть возможность выбрать конкретные 5 ароматов
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляПозаземний розум

Але дякую, що написали, додам собі в закладки до кращих часів
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Я дивилась, там всі дорогі. Я прямо щось дуже недороге шукаю, але хоч трохи подібне
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляmarina1927
Дякую. Зараз пошукаю його
Позаземний розум• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Ойойой ціна
ну дешевше оригіналу точно.
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляТень льва
проще на разлив купить 10 мл
Дивилась 140-150 грн. 1 мл, плюс до мене в село доставка 125 грн. зараз
Я б такое не носила, но продаю• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Ойойой ціна
Возьмите на распив лучше, чем покупать что-то подобное
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Думала піти в Єву, якщо там є щось подібне. На розпив теж дорого виходить
Позаземний розум• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
я заказувала ці парфуми, і в Україні через дівчат і з закордону. Майже ідентичні.
Почитайте відгуки на фрагрантиці
Ищу-брожу• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Так там вказаний клон на сайті Alhambra kismet angel і він не дорогий

Ду да ду да ду• 30 ноября 2023
Краще купіть на розпив. Правда не знаю чи надовго вистачить, тому що на мені вони злітають швидко( Це несправедливо, враховуючи ціну. Не пишіть тільки про фейки. Купувала закордоном.
Тень льва• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
на кремчике на 100 есть
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
В мене вся шафа ним пахне, я навіть не знала, що такі стійкі парфуми бувають
Ду да ду да ду• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
На мені стійкість доволі посередня. Що с цих, що в Apple Brandy on the Rocks By Kilian 😞
Ответ дляПозаземний розум
Почитайте відгуки на фрагрантиці
Я покупаю Kilian, предпочитаю оригинал, чем подобие.
Ду да ду да ду• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Підпишіться на продавців. Деякі часто акції роблять то з безкоштовною доставкою, то атомайзер в подарунок, або ж просто якісь знижки.
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Це на Кремчику?
Ду да ду да ду• 30 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Це на Кремчику?
Так. Думаю перед святами буде більше акцій
автор Дуболом • 30 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую! Підпишусь, буду слідкувати
Всміхайлик• 30 ноября 2023
купіть підробку на https://parfumcity.com.ua/ua/all-products?keyword=....
ГонУрова дівка• 30 ноября 2023
Замовляла декілька аналогів різних тут , дуже схожі з оригіналами і досить стійкі, стійкість та аромат набагато краще ніж на парфумсити https://intenso-parfum.com.ua/ru/probnik-parfumiv-...