А_мій_самий_самий• Изменено 30 ноября 2023

Хороші секонди з дитячими речами в Києві

Дівчата, хто з Києва і знає - в яких секондах можна знайти хороші дитячі речі в ідеальному стані. Прошу не критикувати, обставини зараз такі, що багато статей витрат і щоб дозволити собі якісну медицину і супровідні товари для дитинки, вирішили заощадити на тому, з чого виросте миттєво. Звичайно, брати збираюся тільки стан ідеал і дуже красиве.
З того, де була - в день завозу в різних економ класах. Перший - супер, купила цілий сет ідеальних чоловічків некст, боді, прям комплектами. Другий економ в той же день - кошлате в плямах дрантя, гидко взяти в руки. Тобто раз на раз не прийдеться. І економ-клас є запах секонда.
Євростиль ще була - речі відібрані, на вішалках, без запаху, але і на порядок дорожче, від 100 грн за боді чи сліп.
Можливо, знаєте в Києві місця, де може пощастити з речами? В плані ціна-якість? Чи це все чисто лотерея?
Гостра на язик• 30 ноября 2023
БАУЛ. гугліть той що ближче Вас
Алгонавт• 30 ноября 2023
Там же в дні завоза вбавство
Нічного не встигаєш,бо за секунду баули вже на підлозі з вішками
Колгоспниця• 30 ноября 2023
Автор,лотерея звісно,плюс більше людей почали в секонди ходити
Трохи злякана• 30 ноября 2023
На Академгородке два огромных ангара. И поверьте, люди в секонд приезжают на таких джипах, не думаю что они там потому что нет денег) у меня малой обожает секондарный, хотя спокойно может агути в любой магазин и купить себе что хочет.
Кастрюлька• 30 ноября 2023
Це лотерея.
Запах у всіх секондах є
Просто замочіть спочатку у прохолодній воді речі, потім прання, як звичайно, а потім ще одне прання іншим засобом з ополіскувачем.
І не стане запаху.
язззззь!!!• 30 ноября 2023
Метро лесная еврошоп
автор А_мій_самий_самий • 02 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
БАУЛ. гугліть той що ближче Вас
Сьогодні була на тому що на Оболоні, на жаль дитячого зовсім нічого на малят, ні в ексклюзиві, ні в загальному залі