фрау Гітта• 30 ноября 2023
Ви бачили це геніальне фото?
Хоч посміємося
КошачийНос• 30 ноября 2023
Просветите пожалуйста, что за Телемарафон и в чем провинилась Мосейчук?
Прокачую сідниці• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Хорошая картинка. Отражает сущность мосейчучки
Отражает суть любых СМИ
Ні за холодну воду• 30 ноября 2023
Ответ дляКошачийНос
Теж не розумію хейту. Одне про неї чула, що за Коломойського в суд пішла просити. Ну пішла то пішла. А що вона такого витворяє, що стільки хейту - незрозуміло. На каналі у неї інтерв’ю всілякі, нічого особливо цікавого чи епатажного вона не говорить. Здається, якісь проплачені теми та замовний хейт. Бо навіть доказів нема, просто Мосейчучка коза, а чого - хз.
Банан-барабан• 30 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Судя по всему обиженная братва с кривого и 112 каналов старается. Которых за борт киданули.
Ні за холодну воду• 30 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Ну це да, але так примітивно виглядає ))) Вже б якісь скріни, цитати кидали ))) А то вася дурак і все тут. А чого дурак? Бо то.
МинерАлочка• 30 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Для мене вони обидві дєрьмо
а що з Мосейчук не так?
Банан-барабан• 30 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Як платять-так і ’працюють’
Тут есть элита-реверанс, вот ей полюбому премии выписывают и 13тую зарплату. Она вечно с простынями-текстами, кучей тупых картинок-мемов, вырезок каких-то))) Передовица одним словом))
Ні за холодну воду• 30 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Як платять-так і ’працюють’
То заготовки, у ботні видно по дням ці картинки розкладені, як труси-нєдєльки ))))
Банан-барабан• 30 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Нестірані якісь труси у них
Ні за холодну воду• 30 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Нестірані якісь труси у них
в шоколаді )))
Однозначно• 30 ноября 2023
темы просто нон-стоп...
Жаль конечно что разрешили писать под анонимами политику
ВільнаНазавжди• 30 ноября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
А справа хто Мосейчук?
ага. мову на хліб не намажеш... сучка крашена!
Малая Налегке• 30 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
кому ви намагаєтесь довести? вони проголосували за зе і позвалювали на пособія, в них війни немає
Не Зе вбиває українців
Зажуженная Жужжа• 30 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
а що з Мосейчук не так?
Після того, як вона поворзнюка піарила, для мене вона не краще за скабєєву.
Як взагалі після цього до неї можна йти на інтерв´ю мені не зрозуміти
Банан-барабан• 30 ноября 2023
Ответ дляОднозначно
темы просто нон-стоп...
Так 1,5 триллиона баксов влили.
Ничего удивительного.
ВільнаНазавжди• 30 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А до войны у неё было ’какаяразніца’ и ’мовунахлібненамажеш’
Kidstaff Bot• 30 ноября 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff