Ну з близькими зрозуміло.
А ось запросили вас в гості в період новорічних свят. Здавалося пляшка вина+ торт/цукерки. Але є люди які не тому не тому не будуть раді.
Ну фрукти принести червону ікру.
А які символічні подарунки презентувати.
Ну фрукти принести червону ікру.
Леди_на_драндулете• 01 декабря 2023
Гарні набори свічок, рідке мило + крем, рушники, прикраси на ялинку ручної роботи, пледи, блютус-колонки, павербанки...
Мост_Устал• 01 декабря 2023
если у Вас люди, которые чему-то точно не будут рады, им по умолчанию нельзя дарить нейтральные подарки. дарите по предпочтениям
Говорю відверто• 01 декабря 2023
Ответ дляпицунда
я наверное куплю приличный чай типа ган пауэр развесной или что то наподобие
Зараз багато є подарункових в коробках.
Леди_на_драндулете• 01 декабря 2023
О, подарункові набори цікавих сирів іще у нас користуються популярністю
Анонимба• 01 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Згодна. тільки не оці сувеніри новорічні. Якщо мені щось потрібне я і сама куплю. У мене сестра чоловіка тричі поспіль дарувала всім чашки щ мавпочками, свинями, півнями. ууууу
У мене від сестри чоловіка теж то підсвічники якісь страшні, то ліхтарики з переходу, кожного разу дивуюся де вона все це бере
Говорю відверто• 01 декабря 2023
Ми ні до кого і не ходимо зараз, всі наші знайомі закордоном. Раніше це було щось типу чай, кухонні рушники, цукерки, фрукти. Дітям невеликі іграшки
Омлетик• 01 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Новорічний сувернір ще може бути прикраса на ялинку.
Бабуся Бетман• 01 декабря 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Из вашего перечня разве что колонка и повербанк были бы актуальны. Но мы покупает только хорошие, потому тоже спорный подарок.
Говорю відверто• 01 декабря 2023
Ответ дляпицунда
главное не упаковка а содержание
Так я про це, не пів кг чаю в пакетику ж даруватимете? Є гарний чай в нормальній упаковці
Бабуся Бетман• 01 декабря 2023
Ответ дляОмлетик
Люди могут покупать игрушки одного цвета, +/- одного тона, размера и т.д.
У нас простоял 7 лет красивенный огромный шар ручной работы. Никто из знакомых такими не украшает, чтобы просто отдать. При переезде все же пришлось вынести под мусорный бак.
Фантазерша• 01 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
у мене ще пледи)))) Можна дитячий садок обігріти, мабуть. І рушники розцвіткою ’прощавай, молодість’
Все пішло на корисну справу. Танки мити
Закуйовджена життям• 01 декабря 2023
ну если зовут в гости - то можно попробовать спросить - что принести или что купить на праздничный стол. вместо конфет можно купить сыр, джем, мед, какие-то крафтовые вкусные штуки, например, фадж, детям - пастилу. на счет символических подарков - я бы не заморачивалась покупкой каких-то штук типа полотенец, мыла, игрушек и тд. ну разве что игрушку ребенку. чаще всего это на фиг никому не надо.
Ответ дляГоворю відверто
гарний чай понятие очень растяжимое...просто я недавно ходила искала специально ... один бергамот или пакетики. в упаковках не понятно что...нормального черного листового чая не нашла...купила кения и грейт бритиш брекфест ти...кения мусор внутри...
Мост_Устал• 01 декабря 2023
Ответ дляБабуся Бетман
лучше бы продали)
Ответ дляМост_Устал
Ну наприклад куми. Він не п´є - закодований, а вона із солідарності теж не вживає. Вона з цукровим діабетом, тому у них багато яких продуктів не має.
Але інші неістівні презенти приймають. Набір кухонних полотенець дарувала, рукавичкі. Вона заморочена на білому посуді, то цікавинки з посуду дарувала. Чай кава теж заходять. Тепер шукаю нові ідеї
Говорю відверто• 01 декабря 2023
Ответ дляпицунда
Зараз так, це сумно. У моєму місті є чайні магазини, спеціалізовані, там, думаю можна знайти щось . В супермаркетах ні.
Ответ дляГоворю відверто
А в мене всі повернулися. В минулорічний блекаут в нашому будинку мене всього вимикали світло і у нас газ. Тому навпаки більше здружилися. Хтось був і ряду знайомих, то перейшов в близке коло знайомих.