Зілля до весілля• 01 декабря 2023
Візок для ляльки. І все ж таки: колеса?
Все ж таки які колеса в іграшковому візку зручніші для дитини: поворотні чи не поворотні?
Результат:
вже голосів:
7 (41.18%)
Поворотні
6 (35.29%)
Не поворотні
4 (23.53%)
Результат
Герцогиня• 01 декабря 2023
Поворотні зручніші, їх же і закріпити наче можна. У доньки була, але вже не пам´ятаю про це.
Жерица ночи• 01 декабря 2023
Які не ламаються 😂 в мене малий вже 2 каляски для ляльок зламав, а йому тільки 1,8 роки
ГоловнаЯ• 01 декабря 2023
Вот это вы заморачиваетесь. Да им абсолютно пофиг, это очень временное развлечение.
Купи слона• 01 декабря 2023
Неповоротные, зачем другие, ребенок же не 5-килограммового ребенка в коляске возить будет. У меня в детской прогулке была пара поворотных колес, заблокировала их сразу, как же они меня бесили.
пані Солоха• 01 декабря 2023
У моєї є і така і така. Однаково катає обидві. Вони легесенькі, то ж без різниці взагалі. Три роки моїй.