Уходя дверю не хлопать• 01 декабря 2023

В мене товстий чоловік?

Я завжди була худа, зараз чуть більше важу, але всеодно далеко не товста. Мій чоловік також колись був худий, але з роками він набрав вагу, особливо за останні 2 роки. Я йому багато говорила щоб худав, але чоловік каже що він не товстий і взагалі йому всеодно на його вагу. Дівчата підкажіть мій чоловік товстий?Можливо він не товстий і це тільки я так думаю. В кого такі ж чоловіки?
Фото зроблено влітку, зараз ще піднабрав
Результат:
вже голосів: 486
352 (72.43%) Чоловік на фото товстий
50 (10.29%) Мій також товстий
46 (9.47%) Мій не товстий
38 (7.82%) Чоловік на фото не товстий
Карусель-весель• 01 декабря 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Упитанный, верующий...фу с крестом на пузе
вы первый раз таких видите, если посмотрите вокруг, таких много

автор Уходя дверю не хлопать • 01 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так як і ви. Чи ви ригаєте щодня?
Так я ж не кажу що мене тошнить від мого чоловіка і що в нього член короткий
Жена сантехника• 01 декабря 2023
Толстый. У меня такой же
Я таке знаю• 01 декабря 2023
Автор, ну и что вы хотите ? Это его жизнь, его здоровье. Вы ж не мама чтоб его учить с годика как есть и как держать себя в форме. Прививать спорт и здоровую еду. Нравится - будьте с ним. Не нравится - разводитесь. Все просто. Не перевоспитать чужие привычки. Это надо свою жизнь на алтарь положить. У Вас они тоже есть наверняка, Вы их тоже не будете менять. Люди не гибкие существа, мы страшно сопротивляемся переменам.
сказочное_Бали• 01 декабря 2023
Фу, бичара жирнющий
Света С Приветом• 01 декабря 2023
Еще пару лет и дружка своего он будет видеть только в зеркало.
Неприятный, асексуальный.
Мурзилка• 01 декабря 2023
Очень похожа тема - мой сын толстый? Автор, вы всех решили обгадить?
LoveYouOrNot• 01 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Він дряблий, п´є пиво - луплять жіночі гормони. От і обаблюється, так би мовити
Ага, і я це бачу. Циці має.
Але хто ми такі, щоб займатись бодішеймінгом?
В принципі, якщо йому норм, то хай собі живе в такому тілі.
Самая СоветЧиваЯ• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Відведіть його до ендокринолога,скажіть що вам на роботі подарували чекап на двох і треба вам двом здати аналізи,не пропадати ж такій халяві

Полюю на дрони• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Він говорить що він нормальний і що зараз всі чоловіки з животом
то не живіт,то комон нервів.
Цикавенная• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так второе очевидно
Плюс выпить любит судя по телу
Я таке знаю• 01 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
))) мужчинам в основном плевать. Они конечно первое время озаботятся, но у них по жизни другие задачи. Власть, деньги и тд. Про здоровье мало кто думает
Я таке знаю• 01 декабря 2023
И это я не беру всяких маргиналов - наркоманов и алкашей
Кондуктор трамвая• 01 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ой, не , не хочу на крестоносцев смотреть
Самая СоветЧиваЯ• 01 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Він же диванний герой,яка влада? Може гроші і секс? Тоді прибрати останнє
Ответ дляСвета С Приветом
Неприятный, асексуальный.
Його це не хвилює
Квітка папороті• 01 декабря 2023
Кошмар, и такие мужики еще считают себя норм. А женщин полных обсирают, постоянно на работе обсуждения слышала. Недаром женщины бегут от них. Как с ним кексом заниматься, он же непривлекателен? Или вы типа обязаны? Просто спокойно сказать, что не возбуждаешь, ты толстый. Мужики на жирных не лезут обычно, а к себе требуют. Тьфу.
Ответ дляЦикавенная
Так второе очевидно
Плюс выпить любит судя по телу
Чому очевидно? В мого чоловіка норм член
Цикавенная• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Заметно
И грудь ничего так

За ким я буду?• 01 декабря 2023
Ответ дляЦикавенная
Заметно
И грудь ничего так
Третий пол
Ответ дляКвітка папороті
Нормальний в мене кекс з чоловіком, він мене збуджує, але всеодно хочеться спортивного. А повних жінок він ніколи не обсирає
Frosya32• 01 декабря 2023
Удалено администрацией...
За ким я буду?• 01 декабря 2023
Ответ дляFrosya32
Удалено администрацией...
По себе судишь?
Ответ дляFrosya32
Удалено администрацией...
Дякую. Щось також мало віриться що у всіх гарні спортивні, чоловіки. Можливо вони просто не мають ніякого
Frosya32• 01 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
По себе судишь?
Удалено администрацией...
Ответ дляЦикавенная
Заметно
И грудь ничего так
Я кажу що норм, значить норм
Вбигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Имеет небольшой лишний вес, не критично
Какрй же тогда большой лишний вес? Если такая медуза это небольшой?
Frosya32• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Удалено администрацией...
Ответ дляЦикавенная
Кабаниц
Плавки отстой
Да и в плавках как то печально 😵‍💫
Плавки йому тільки такі подобаються і в плавках все добре
Ответ дляВбигудях
Так є і 150 і 200кг