Уходя дверю не хлопать• 01 декабря 2023
В мене товстий чоловік?
Я завжди була худа, зараз чуть більше важу, але всеодно далеко не товста. Мій чоловік також колись був худий, але з роками він набрав вагу, особливо за останні 2 роки. Я йому багато говорила щоб худав, але чоловік каже що він не товстий і взагалі йому всеодно на його вагу. Дівчата підкажіть мій чоловік товстий?Можливо він не товстий і це тільки я так думаю. В кого такі ж чоловіки?
Фото зроблено влітку, зараз ще піднабрав
Результат:
вже голосів:
352 (72.43%)
Чоловік на фото товстий
50 (10.29%)
Мій також товстий
46 (9.47%)
Мій не товстий
38 (7.82%)
Чоловік на фото не товстий
Вбигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так є і 150 і 200кг
Вы типа оправдать жиртреста решили?
Уходя дверю не хлопать
• 01 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Вы типа оправдать жиртреста решили?
Просто пишу, що є з набагато більшою лишньою вагою
Вбигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну так можно и с бомжом спать, тоже ж человек по сути
Ластовиння• 01 декабря 2023
Тю, а нахіба у форумі питати? Ведіть до дієтолога, тут про здоровʼя треба замислитися, а не про смаки чужих жіночок.
Кицюююня• 01 декабря 2023
Ну так мужчина ещё сел, расслабился, вот и выглядит, как размазня. Если приосанится , однется в джинсы, рубашку или джемпер, будет не так страшно. Обычно люди сами себя не видят в таких трешовых ракурсах. Только на чужих фото. Перед зеркалом и распрямляют спину, и втягивают живот, и вообще парень хоть куда!
Кицюююня• 01 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
По приколу 😂
За ким я буду?• 01 декабря 2023
Ответ дляFrosya32
Удалено администрацией...
Ясно - типичное жирное быдло.
Соображалочка• 01 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Какрй же тогда большой лишний вес? Если такая медуза это небольшой?
На фото есть немного живот, остальное норма.
Большой лишний вес - когда висит живот и жир складками
Соображалочка• 01 декабря 2023
У меня год назад с аналогичными пропорциями по ИМТ был небольшой лишний вес
Тримбулька• 01 декабря 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Просветите, что такое уточка на талии? Я реально не поняла. Без сарказма )
Круг надувной на талии
Області пітьми• 01 декабря 2023
Чоловік не товстий, запливший, спорт треба. Пісюнчик маленький
Області пітьми• 01 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вони не малі. Чоловік тільки такі плавки любить
Малі
Я б такое не носила, но продаю• 01 декабря 2023
Ответ дляСвекруховна
А пісюн нормальний до речі
Маленьке
Ответ дляТримбулька
Он выпирает, есть писюн 20см.
Пусть автор подтвердит
То яйця
Уходя дверю не хлопать
• 01 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Та нормальний пісюн
Уходя дверю не хлопать
• 01 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Малі
Чому малі? Вони нормальні просто чоловік сидить, тому виглядає так
Не люблю натовп• 01 декабря 2023
Прям толстым не назовешь, но тело холодец, и главное грудь((((((практически женская. Мужчина должен быть твердым на ощупь. Ну на мой вкус. Что бы тело было твердым. А это или худой или подкачаный. Ну если кому то пупсики норм, то это их дело.
Вбигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Бедные женщины...с кем вы живете?
Дайте угадаю, сейчас напишете что хорошего человека должно быть много?😆
Не люблю натовп• 01 декабря 2023
А какой у него рост? Выглядит 175 где то.
В трусишках судя по фото 12-13 см
Уходя дверю не хлопать
• 01 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
В трусишках судя по фото 12-13 см
Рост 174, а в плавках 17
Слухи-руки не распускаю• 02 декабря 2023
А фото навмисне таке підібрали? Що це у нього поміж ніг?
Голена блондинка• 02 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Він дряблий, п´є пиво - луплять жіночі гормони. От і обаблюється, так би мовити
и сиськи уже в лифчик просятся )))
ПАЦАНКА О• 02 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Рост 174, а в плавках 17
А вес какой?