Корсет_на_шурупах• 01 декабря 2023
А давайте ділитися ідеями для подарунків рідним/друзям на НР
Всім привіт.
Шукаю ідей для недорогих подарунків близьким людям: дорослим дітям 20+, батькам, декільком близьким в лавах армії - на передовій і не тільки.
На фронті є чоловіки і 2 жінки, для них особливо цікавлять ідеї - що було б цікаво як жінці/чоловіку, але і таке що було б придатним та корисним там.
Якщо знаєте волонтерів що збирають подаруночки/корисності для військових на передовій- скиньте посилання будь ласка, бо "наш" поки відійшов від справ.
Підмітайло• 01 декабря 2023
Стосовно військових напевно не допоможу
Для цивільних можу написати
Друзям у приватний будинок даруємо гірлянду від сонячного світла. Чоловік на Алі замовив
Батькам дарую капці, теплі халати, гелі для душу, килимки у ванну, посуд та декор з Юску, ароматні свічки, рушники
Для цивільних можу написати
Детские_Будут?• 01 декабря 2023
для військових дуже актульна термобілизна. наразі є чудові ціни по українським виробникам. Нещодавно закупала просто. були в захваті
Гладиолус• 01 декабря 2023
А я б хотіла дізнатися контакти волонтерів, які організовують подарунки для дітей ВПО та постраждалих від війни.
Valechka-mk• 01 декабря 2023
А недорогие подарки это в пределах какой суммы? Чтобы понятнее было, какие идеи писать
Корсет_на_шурупах
• 01 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Стосовно військових напевно не допоможу
Для цивільних можу написати
А що за гірлянда, можна посилання? Це вона вдень заряджається, вночі підсвічує?
А Я Самая Самая• 01 декабря 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Поделитесь ссылкой. Актуально. Спасибо.
Корсет_на_шурупах
• 01 декабря 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Скинете посилання де брали?
Корсет_на_шурупах
• 01 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Дарю ящик дрип кофе и шоколад кашет)
Я кілька упаковок звичайної арабіки замовила свіжомолотої. Про дріпи не подумала, а ідея гарна, дякую.
Корсет_на_шурупах
• 01 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Думаю до 2-3т грн
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Думаю до 2-3т грн
Это на всех или на каждый подарок?
Потому что если каждому по 2-3 тыс на подарок бюджет, то это неплохой выбор.
Підмітайло• 01 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, невеличкий акумулятор від сонця вдень накопичує та вистачає на вечір та ніч. Посилання не дам, бо чоловік вже відпочиває
Детские_Будут?• 01 декабря 2023
Ответ дляnatlili
Можете порекомендувати?
Де шукати
Дякую
Де шукати
Дякую
наприклад gou-brand крапка com крапка ua
Детские_Будут?• 01 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Скинете посилання де брали?
Корсет_на_шурупах
• 01 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Это на всех или на каждый подарок?
На кожного
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Из недорогих, то какой-то набор косметический, есть разные варианты, мужские в том числе.
Вкусный час в подарочной упаковке+чашка
Гейзерная кофеварка
Капучинатор на батарейках
Свечка красивая с вкусным ароматом
Полотенце/халат с именной надписью (хотя халат не особо дешево)
Какие-то оригинальные елочные украшения
Брелок/зажигалка с гравировкой
Футболка/худи с интересным принтом
Блокнот (еженедельник) и ручка
Набор продуктов, типа икры, сыра мягкого, сладости, чай, фрукты и тп (я родителям покупала то, они любят, но дорого им и сами не купят)
Вкусный час в подарочной упаковке+чашка
Гейзерная кофеварка
Капучинатор на батарейках
Свечка красивая с вкусным ароматом
Какие-то оригинальные елочные украшения
Брелок/зажигалка с гравировкой
Футболка/худи с интересным принтом
Блокнот (еженедельник) и ручка
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Если на каждого такой бюджет, то что-то из техники - блендер, мультиварка, гриль.
Если знаете размеры, то спортивные теплые костюмы или домашняя одежда.
Наушники хорошие
Сертификаты вообще лучше всего дарить - человек сам с удовольствием выберет.
Наушники хорошие
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
В інстаграм
Пожмаковна• 01 декабря 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Скиньте, будь ласочка, виробника. Маю на увазі назву