Горня капучіно• 02 декабря 2023
Чому так страшно змінити роботу?
Працюю зараз на невеличку зарплату, але розташування підходить, графік теж і керівник дуже лояльний. Розмістила резюме і мене кликали на кілька співбесід з удвічі більшою з/п, а я боюсь тут покинути. А раптом не вийде, а що якщо колектив паскудний буде чи керівництво?От якби мене звільнили, тоді без вагань пішла б, а сама боюсь ту "синицю" в руці відпустити. Як себе налаштувати? Хто наважився?
Кусюче сонечко• 02 декабря 2023
Просто еще не пришел момент, когда вам стало бы жалко зря потраченных лет, сил и таланта на удобной, но бесперспективной работе
Горня капучіно
• 02 декабря 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Та шкодую і зараз, але я не дуже комунікабельна, довго звикаю до нових людей.
Доль Чекомбана• 02 декабря 2023
Тю. То не страх. То вихід з зони комфорту. Це норм . Ноги в руки і вперед
Кусюче сонечко• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Вы на работу ходите не болтать, а дело делать, так что отговорка такая себе)
Анчо Ус• 02 декабря 2023
Автор, смотрите сами. Иногда обещают больше, а не платят по факту. Или находят за что снимать все время. Это не всегда озвучивается на собеседовании. Так что думайте. А нормальное руководство тоже важно. Когда каждый день мохг выносят, то тоже не очень
Пампушечка• 02 декабря 2023
Кликали на співбесіди це не значить, що вас би взяли. Є такі підприємства, що проводять співбесіди, а нікого не беруть.
Горня капучіно
• 02 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Ну, 2 компанії мене брали. ’От виходьте прямо завтра! ’Я не наважилася. В мене ще є така тенденція, що якщо я збираюся змінювати роботу, то щось трапляється неприємне в родині і не виходить. Минулого разу в мене дочка захворіла на пневмонію в 1 мій робочий день. Я від тієї роботи відмовилась, бо мене б ніхто не чекав. Другого разу дитина розбила голову і ми потрапили в стаціонар на тиждень.
Пасхальний тролік• 02 декабря 2023
Сходіть на співбесіду, може вам сподобається там, а як скажуть що беруть візміть відпустку на першому місці роботи і спробуйте в іншому попрацювати а за 2-3 тижні вже зрозумієте чи ваше нове місце, в мене брат так в 2 чи 3 місцях попрацював поки знайшов те що краще😂
Непереможна• 02 декабря 2023
Мені війна тільки дала пинок під зад. І зараз моя зп в 3 рази вища, а робота на тій же вулиці. Ось так буває
3 роки сиділа, бо страховка і тд
КапитанльнаЯ• 02 декабря 2023
Опять началось, зона комфорта
Мы всю жизнь строим комфорт, а тут оказывается надо выйти. Автор, если вам комфортно, работайте там, где вам хорошо, куда хочется приходить на работу. Мне тоже говорят мол, тебе не надоело на одном месте столько лет. Нет!! У себя я сама регулирую объемы работы за день, могу и поспать час на диванчике, мне удобно добираться, у меня отличная начальница. Я не хочу ничего менять ради двух лишних сотен. Спокойствие на гонку? Неееет, спасибо, без меня.
Горня капучіно
• 02 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Як я можу працювати в іншому місці без оформлення.?Зараз все по трудовій з 1 дня.
Все до блиску• 02 декабря 2023
Якщо гроші дуже потрібні міняйте. А так комфортно робота, гарне начальство, є маленькі діти - залишайтесь.
Бамбарбия! Кергуду.• 02 декабря 2023
Автор, деньги для вас имеют принципиальное значение? Вам не хватает вашей зарплаты? Или денег хватает, но хочется больше?
Если сейчас финансов в семье хватает, то я бы осталось на своём месте. У работодателей вы явно спросом пользуетесь, поэтому в случае чего работу вы всегда найдёте. Но прямо сейчас что-то менять не обязательно
Нога на ногу• 02 декабря 2023
Ну, то ще раз зміните. Я також після 7 років змінила роботу не дуже вдало, ще через рік знову змінила і все мене влаштовує і зп ще більша
Играю у края• 02 декабря 2023
Вы описали очень весомые плюсы, особенно адекватное руководство и месторасположение. У меня сейчас зарплата выше средней по отрасли, но я так задолбалась за 3 года! Добираться далеко, начальница самодур. Меняю работу. Так что хорошо подумайте, прежде чем уходить.
Горня капучіно
• 02 декабря 2023
Гроші звісно потрібні, не гостро, але потрібні, бо їх не вистачає на все. Стримує дитина, бо 1 клас, хворіє часто, потрібно приділяти час урокам. А я боюсь ненормованого робочого дня, бо діти на мені, чоловік в роз´їздах весь час.
Allein74999• 02 декабря 2023
У меня фирма с нач войны не работала 4 мес и я вышла на др работу, с большей зпл, уже губу раскатала там остаться, а потом как начались закидоны у начальства нового, ну его нафиг, решила я и тут как раз моя фирма открылась. Не жалею и менять не хочу.
Играю у края• 02 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Всё верно, полностью поддерживаю.
Ответ дляКапитанльнаЯ
Опять началось, зона комфорта
Из зоны комфорта надо выйти, чтобы получить что-то новое: новые знания, новую зарплату. Если вам ничего не нужно и вы хотите просто плыть по течению- на здоровье. Особенно если есть другой доход, например муж. И почему на новой работе должно быть не комфортно? Первый день/месяц да, привыкание. А потом работа так же должна приносить удовольствие, но с зарплатой в 2 раза выше ( в случае автора)
Начальник Анонимов• 02 декабря 2023
Каждая моя новая работа была лучше предыдущей. Пока не нашла идеальную для себя. Не бойтесь.
спальное место• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
то ви в Дніпрі не працювали)
Хочу в БАНю• 02 декабря 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ещё одна
Тётушка Лошадь• 02 декабря 2023
Та сама історія... Але на мені 2 дітей, чоловіка мобілізували, зараз керівник входить в моє положення, хоч я і стараюсь, щоб мої особисті проблеми не вплинули на роботу. Я і так далеко не в зоні комфорту, але й цю зарплату я не можу дозволити собі втратити
Мрії у вирії• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Яка у вас спеціалізація, що так кличуть?
Горня капучіно
• 02 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Бухгалтер
Непонятно• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Це для вас знак. Принаймі в мене це так працює.
Непонятно• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
В вашому випадку я б не рипалась поки. Тому що якщо знайдете таке пекло як я працювала, то пожалієте що на світі живете.
Яка у вас з.п. зараз?
Непонятно• 02 декабря 2023
Ответ дляСвята
Оце влучно для всіх хто пише про зону комфорту.
Люблю порядок• 02 декабря 2023
Я пішла, теж нию другий місяць що важко, усе не так, але треба рухатися вперед, інакше не буде Вам щастя
Люблю порядок• 02 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ну я взагалі державний службовець, взяла відпустку на роботі і пішла на двотижневе стажування, успішно його пройшла і написала заяву на переведення, теж мені проблема.