Лека• Изменено 02 декабря 2023

Двері білі текстурні. Відкликніться, в кого такі

Доброго дня! Вибираємо міжкімнатні двері в квартиру. Хочу білі текстурні Darumi. Але ніде немає в наявності,щоб подивитися вживу. Консультант відмовляє, що будуть погано митися. Вмовляють на колір дуб ольс. Він є на складах.А він з кремовим відтінком. Меблі хотіла білі, щоб підходило. Текстурні білі тільки під замовлення, чекати 20 днів і не знаю, які прийдуть. В епіцентрі текстурні тільки Папа Карло були, гарні. А іншої фірми, як білилом покриті. Тому розумію, що буде сюрприз, як вони будуть виглядати. Матові дивились - вони всі в у відбитках пальців, все видно. Розгубилась... Поділіться своїми фото текстурних дверей, будь ласка.
Мой_ужин• 02 декабря 2023
Фото немає. Але з досвіду роботи у клінінгу, а зараз хозяйкі клінінгової кампанії напишу: гівно вимити кутки у таких дверях, і якщо хтось тикне жирним пальцем у скло, хана красоті. И скло там заміна разом з полотном.
Белочкой зови• 02 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
В мене пʼятий рік подібні двері. Білосніжні і зі склом. Не зрозуміла про що ви пишете. Кутки …. вимиваються. Нашо міняти скло, при чому тут жирні пальці ? У мене двоє дітей, які не відрізняються охайністю. І ще два коти. Ані жирних слідів, ані брудних кутків
Лиса Патрикевна• 02 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Не позортесь..... ’хазяйка клінінга’
Zoom від Емвей дуже добре відмиє це скло від всіх плям.
Белочкой зови• 02 декабря 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не позортесь..... ’хазяйка клінінга’
Мене також здивувало. Але вже мовчу, бо хто зна, які ті стекла бувають ))
Лиса Патрикевна• 02 декабря 2023
Автор, я купувала двері з Епіцентру, дешеві - облазить покриття, де торкаємось руками :(

Подруга купувала білі дорогі - та сама проблема, тому по виробнику не підкажу.
Єдине, на що раджу звернути увагу - це скло. В мене зараз глухі двері, на попередній квартирі були зі склом - не сподобалось. Коли іноді треба засидітись до пізна, то через це скло світло по всій квартирі, що заважає іншим мешканцям. Мені це був мінус, тому я за двері без скла.
ШанельКуКу• 02 декабря 2023
У меня чуть не белые, вот такие. 3 года уже, полёт нормальный, только стекла залапывается
Дева Мария• 02 декабря 2023
Не понимаю дверей с этими дырками со стекла , кто то ходит , свет горит и все видно
автор Лека • 02 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Дякую) А от про матове скло і не подумала б...
автор Лека • 02 декабря 2023
Ответ дляБелочкой зови
А у вас текстурні під дерево чи гладкі матові?
Всім шампаньського• 02 декабря 2023
Подивіться Маркет двері.
Ми нещодавно поставили.Але білі і не планували,планували світлі,але...не беж,не під дерево,не сірі...
Саме там знайшли ось такий ’крем’ і текстуру,що сподобалась.
Робили на замовлення,бо пройоми нестандартні .Але як і обіцяли,за 30 днів були вже встановлені всі 4 двері.
Дуже рекомендую саме їх,у них найкращий вибір,ціни і обслуговування.
Є і шоуруми по Києву.
Ми обирали і замовляли на Григоренка 22/20
Тро Нью-Йорку• 02 декабря 2023
Ми на квартиру для оренду поставили текстурні, але не чисто білі. Скла мінімально. Брали за порадою колеги, в якого такі ж двері вже 3 роки стоять.
Всех анонимов аноним• 02 декабря 2023
У меня белые матовые без стекол с минимум всяких выбоин
Но мы за ручку двери открываем, никаких пятен на наблюдаю
Дадосвидания• 02 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
У вас не має в роботі пароочисника?
автор Лека • 02 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Подивіться Маркет двері.
Є і шоуруми по Києву.
Дякую,гарні)
автор Лека • 02 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Класні)