Слава Українi• 16 июня в 13:10
У вас много мужчин на улицах?
У вас много мужиков на улице? У нас почти нет, Запорожье. У вас как?
Коли мовчу- приємна жінка• 16 июня в 13:15
Киев полно,
а чего им бояться, многодетных дофига, а также забронированных тьма, лжеинвалидов, имеющих отсрочки по разным причинам.
Кукусикиииииии• 16 июня в 13:17
Авторе, у вас в Запоріжжі взагалі людей на вулицях небагато, і жінок у тому числі. Колега їздила туди у відрядження на 2 дні, то каже що місто напівпорожнє
Слава Українi
• 16 июня в 13:18
Ответ дляКукусикиииииии
У нас каждый день уже фпв летят каждый день раненые.
Меломанка Маланка• 16 июня в 13:21
Ответ дляПростецкая
Киев, полно
Сейчас же практически все забронированы
не триндіть, дуже багато не заброньованих.
Я не в теме• 16 июня в 13:23
Автор, то вы скорее всего не в то время ходите. Утром еду на работу, 80% маршрутки мужчины. Ароматы такие стоят, закачаешься. Я понимаю, что все едут на заводы и скорее всего забронированные, но едут. Фпв да, пугают ,с*ки.
Кукусикиииииии• 16 июня в 13:25
Ответ дляСлава Українi
Так я про це і кажу. Вона в готелі зупинялась, ніч важка була, казала що постійно бахкало
Зубная фея• 16 июня в 13:26
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Да ладно , за прследние пару месяцев вообще тцк не видела . Мужиков валом. Особенно в выходные . Парки, кафешки, рестораны битком. Пробки в центре. Стоянки забиты . Харьков .
Слава Українi
• 16 июня в 13:31
Ответ дляЯ не в теме
Только что попали по авто с людьми два пострадали.
БершкомангоЗар• 16 июня в 13:38
Київ, достатньо, і молодих хлопців також, нікуди вони не виїхали.
А оця синя морда мабуть сидить за кордоном чи з дому не виходить? Син перейшов на 2 курс, КПІ, у групі 5 дівчат і 23 хлопця, недобору нема.
Меломанка Маланка• 16 июня в 13:35
Ответ дляЗубная фея
та шо ви кажете? ми може в різних Києвах знаходимось, бо я практично кожен день бачу як ловлять-пакують, і на виході з під´їзду і біля роботи і навіть в лісі з кущів вискакують на пікнікістів та велосипедистів, по роботі теж постійно людей викрадають, так що НЕ ТРИНДІТЬ.
Я не в теме• 16 июня в 13:36
Ответ дляСлава Українi
И вчера тоже ((
Забрала і не сказала• 16 июня в 13:38
Ответ дляПростецкая
Киев, полно
Сейчас же практически все забронированы
Розкажіть.
Офіс, забронованих багато, майже у всіх бронь ’відпала’, так як бронювались на 2-гій роботі (просто за гроші), все, сидять вдома і працюють віддалено.
Реально чоловіків дуже мало, на вулиці, в метро, більшість перебіжками дім-авто-робота-дім, і весь час думають за блок-пости.
Меломанка Маланка• 16 июня в 13:40
Ответ дляБершкомангоЗар
до чого тут студенти не призивного віку? не розумієте що це ’трохи’ інше?
БершкомангоЗар• 16 июня в 13:41
Ответ дляМеломанка Маланка
Для вас інше, нехай так і буде
Забрала і не сказала• 16 июня в 13:47
Ответ дляМеломанка Маланка
Аналогічно, біля будинку весь час курсують на автівці тцкашники+мент, гуляю з собакою, за пів години бачу мінімум 2 автівки які їздять дворами.
Метро Почайна, Оболонь, прям кишить цих упирів, до поліклініки де влк, одна за одною приїздять автівки з викраденими чоловіками.
Слава Українi
• 16 июня в 13:52
Ответ дляЗабрала і не сказала
У нас две такие клиники с огромным бетонным забором. А считается типа семейная амбулатория. Ещё и менты дежурят.
Меломанка Маланка• 16 июня в 13:51
в телеграмі канал Киев Пробки-де люди відмічають блокпости та облави-просто рябить в очах бо вони реально скрізь, а якесь упороте доказує що 2 місяці нічого не бачить!
ЗновЗдоров• 16 июня в 13:55
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Где вы ходите, у нас их нет
Меломанка Маланка• 16 июня в 13:56
Ответ дляЗновЗдоров
Где вы ходите, у нас их нет
включіть канал в телеграмі-назва вище-та подивіться, все місто в постах та облавах, і таке з ранку до ночі в будні і вихідні
Слава Українi
• 16 июня в 13:57
Ответ дляЗновЗдоров
Не свистите, в Запорожье полно машин и мужчин в них
Ой какое открытие в авто есть мужчины. Я про улицу говорю.